Lacoste Polo został stworzony i stworzony dawno temu. Tak dawno temu inne firmy miały tysiąc razy więcej możliwości stworzenia własnej alternatywy dla znanego modelu. Ale Rene Lacoste był pierwszym i do dziś pozostaje ten sam autorytet na rynku odzieży dla życia i "inteligentnego sportu".

Jak odróżnić polo Lacoste?

Popyt dyktuje podaż, a liczba replik i podróbek popularnych modeli jest dziś ogromna. Są produkty o bardzo niskiej jakości, których cena zakupu na chińskim rynku to zaledwie dolara. Są droższe - wybrano tutaj lepszą tkaninę, haft został starannie wykonany i tak dalej. Różnicę w oryginalnych polach Lacoste można zauważyć po kilku praniach: podróbki są szybko myte, nasycenie kolorów jest tracone, tkanina zachowuje swój kształt gorszy. Aby wprowadzić go w pierwotną formę, musisz pracować z żelazkiem i parowcem.

Logo oryginalnego Lacoste Polo nie musi być zielone - może się różnić w zależności od kolekcji. Na przykład w modelach Short Sleeve Garment Washed Oversized Croc Pique Polo logo jest wykonane w zupełnie innym stylu i jest znacznie większe niż zwykle. W kolekcji Club krokodyl jest inny, bardziej przypomina pierwszy szkic. Dlatego wybierając polo Lacoste, zwracaj większą uwagę na jakość krawiectwa niż na niuanse modelu.

Modele

Warianty kobiecego polo Lacoste są zupełnie inne, mimo że każdy ma rozpoznawalny charakterystyczny kołnierzyk. Niektóre są czysto sportowe, inne są bardziej surowe:

  1. Klasyczne polo na guziki . Mocowany do bardzo gardła. Wykonany jest z bawełny o niskiej zawartości elastanu.
  2. Model bez przycisków . Ma schludny, miniaturowy kołnierzyk. Piękna wersja białej góry z czarno-białą kod ubioru . Z umiarkowaniem ściśle, umiarkowanie nieformalnie. Może być wykonany z bawełny lub wiskozy, zawiera wełnę, modal lub kaszmir.
  3. Bluzka polo . Lekka, płynna tkanina nadaje modelowi szlachetny i inteligentny wygląd. Kołnierz w tych modelach, jednak, zwykle, z dzianiny. Materiał: wiskoza, jedwab.
  4. Koszulka polo z dekoltem w szpic . Opcja dla dekolt kochanków. Wygląda nieformalnie, stylowo - swobodnie. Połączone tkaniny.

Wszystkie koszulki polo Lacoste są prezentowane w 4 długościach rękawa:

  • krótki rękaw;
  • aż do łokcia;
  • trzy czwarte;
  • długi.

Na gorącą porę, prawdziwą suknią będzie sukienka polo Lacoste. Absolutnie nieformalne, z naturalnych materiałów, pomoże w każdej chwili, jeśli chcesz iść na zakupy, spotkać się z przyjaciółmi, pójść na morze lub pójść na spacer z psem.

polo lacoste1polo lacoste2polo lacoste3
polo lacoste4polo lacoste5polo lacoste6
polo lacoste7polo lacoste8polo lacoste9