Strips - jeden z najpopularniejszych grafik w modzie damskiej, który nie traci na aktualności z sezonu na sezon. Takie zabarwienie stosuje się wszędzie - w makijażu, manikiurze, ubraniach. I, oczywiście, najbardziej stylowy jest wybór pasiastych ubrań. Biorąc pod uwagę, że poza oknem znajduje się w środku sezonu, rzeczywista decyzja będzie dotyczyła ciepłej i przytulnej garderoby. Prawdopodobnie prawie każdy ma teraz związek z damskim swetrem w paski. Są to modele, które stały się trendem w najnowszych kolekcjach. Zobaczmy, które produkty są najbardziej popularne?

Dzianinowy sweter w paski . Modny nadruk - aktualny wybór dla dzianin. Paski są uważane za najłatwiejszy żakard, ale wyglądają bardzo interesująco i stylowo. Przytulne damskie swetry podkreślają indywidualność właściciela, jeśli są uzupełnione wielokolorowym, asymetrycznym lub rozmytym nadrukiem.

kurtka w paski 1Bluza w paski 2prążkowana kurtka 3

Pasiasta kurtka z guzikami . Popularne są stylowe kolory dzianin z dekoltem w szpic i zapięciem na guziki. Te swetry są uniwersalne i dla łuki biznesowe i do codziennego noszenia. Dlatego najczęściej projektanci używają klasycznych lub neutralnych odcieni.

prążkowana kurtka 4prążkowana kurtka 5kurtka w paski 6

Krótki sweter w paski . Modnym wyborem ostatniego sezonu był model skróconego kroju w pasie. Bluza zawsze doda kobiecości i seksualności do wizerunku. Stylowa kolorystyka rozcieńczyć ponury ciepły łuk.

kurtka w paski 7kurtka w paski 8prążkowana kurtka 9

Co mogę założyć w pasiastym swetrze?

Najbardziej udane z pasiastą kurtką są solidne kokardki. W ten sposób nie stracisz, jeśli uczynisz modną rzecz jako główny akcent, podkreślając ją na tle klasycznym lub na pełną skalę. Jednak jest modne, aby zrobić jasny obraz na taki obraz - jeden element jednego nasyconego koloru. Może to być kurtka, torebka lub buty. Również sweter w paski idealnie zastępuje surową bluzkę lub romantyczny top. Ale wtedy pożądany jest kolor do wyboru w czerni i bieli. I, oczywiście, nie zapominaj o popularności monotonnych obrazów. W komplecie spodnie w paski, szorty lub spódnica w identycznym kolorze kurtki będzie wyglądać elegancko i oryginalnie.

prążkowana kurtka 10prążkowana kurtka 11kurtka w paski 12