Nowoczesna moda daje nam możliwość wyróżnienia się, a nawet codziennej garderoby, aby uczynić ją nieco bardziej interesującą i oryginalną. Pasiaste spodnie, na przykład, będą przyciągać uwagę innych osób.

Jak wybrać spodnie w paski?

Pomimo powszechnego przekonania, spodnie w paski pasują do każdej dziewczyny rodzaj figury . Ale są niuanse, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze:

  1. Jeśli jesteś właścicielem smukłej sylwetki, wtedy dla Ciebie "zielone światło" płonie - możesz bezpiecznie kupić spodnie z pionowym, poziomym, a nawet ukośnym paskiem.
  2. Bardzo cienka samica jest zalecana do zatrzymania się na poziomym pasku, możesz także wybrać jasne kolory.
  3. Jeśli jesteś gruby i nie chcesz stać się celem kpin, to kup spodnie z pionowym paskiem - wizualnie sprawia, że ​​biodra już, a nogi - dłużej.
  4. Warto również pamiętać, że smukłe opaski są smukłe, a grube, wręcz przeciwnie, nadają objętość.

Z czym nosić pasiaste spodnie?

Projektanci i styliści powinni używać tylko jednej pasiastej rzeczy w sukience. Oznacza to, że zawsze musisz polegać na poczuciu proporcji, tworząc zestaw na biuro lub wakacje. Czarno-białe spodnie w paski będą doskonale wyglądać z czarnym lub biała kurtka lub bluzkę. Tak surowy, ale jednocześnie kobiecy i elegancki garnitur może stać się ulubionym strojem do pracy.

Połączenie niebieskich i białych pasków wygląda bardzo stylowo. Styl morski będzie odpowiedni nie tylko na wakacjach nad morzem, ale także na spacerze. Spodnie doskonale uzupełniają śnieżnobiałą tunikę lub lekki top.

Miłośnicy jasnych kolorów mogą spoglądać na spodnie w żółte, pomarańczowe, zielone, czerwone paski. Najlepiej wybrać monofoniczny i tak, aby był w harmonii z kolorem jednego z zespołów. T-shirt alkoholowy, T-shirt, chodaki lub mokasyny pomogą stworzyć niezobowiązujący, jasny wizerunek.

Spodnie w paski 1Spodnie w paski 2Spodnie w paski 3
Spodnie w paski 4Spodnie w paski 5Spodnie w paski 6
Spodnie w paski 7Spodnie w paski 8Spodnie w paski 9