Ten styl wielokrotnie udowodnił swoją przydatność. Okresowo projektanci wracają do niego, dodając nowe szczegóły, ale pozostawiając podstawę. Damski kamizelka lotnicza może być odważna i odważna, i może uzupełnić romantyczny i kobiecy wizerunek - wszystko zależy od wybranych rzeczy.

Kurtka skórzana Aviator - charakterystyczne cechy

Naucz się tego stylu jest bardzo prosty. Kurtka ma krótki krój, suwak i duże kieszenie naszywane. Z reguły marynarka lotnika znajduje się w kolorach czarnym lub brązowym.

Model jest bardzo wygodny i praktyczny. Nic dziwnego, że został specjalnie opracowany dla pilotów pierwszej wojny światowej, która była nazwą stylu. Następnie projektanci nieco dopracowali szczegóły, urozmaicili kolorystykę i dodali wystrój.

Jaka jest kombinacja damskiej kurtki lotniczej?

Skórzana odzież wierzchnia znakomicie zaprzyjaźnia się z rzeczami i akcesoriami wykonanymi ze skóry i zamszu. Najbardziej uniwersalną wersją tego stylu jest ciemny odcień materiału bazowego i kontrastowy odcień podszewki. Dzięki temu możesz podnosić przedmioty na jasnych wydrukach lub preferować monofoniczne płótno.

Jeśli zdecydujesz się wybrać bardziej odważny koloryt skórzanej kurtki z nadrukiem, lepiej jest nosić tylko ubrania w tle. W przypadku modeli, w których występuje charakterystyczne wykończenie w postaci metalowych części, sznurowania lub futrzanych wykończeń, należy znaleźć akcesoria z podobnymi elementami.

W swobodnym wyglądzie, aviator z zimowej kurtki będzie dobrze wyglądał w połączeniu z prostym sweter i klasyczne jeansy. Bardziej kobieca opcja pozwala ci wybrać zamiast spodni zwężone lub proste spódnice .

Niezwykłe połączenie kurtki lotnika z długimi dzianinowymi sukienkami, ciepłymi spodenkami i wysokimi butami będzie odpowiadać odważnym fashionistom. Nawet na wieczorny wygląd, można wybrać style z lisa lub futra norek i nosić na dopasowanym stroju.

Kurtka lotnicza 1Kurtka Aviator 2Kurtka Aviator 3
Kurtka lotnicza 4Kurtka Aviator 5Kurtka lotnicza 6
Kurtka Aviator 7Kurtka Aviator 8Kurtka lotnicza 9