Większość kobiet, które uwielbiają wygodę, dbają o to, aby nie tylko ubrania, które noszą na co dzień w czasie uroczystości, ale także rzeczy domowe. I jest jeszcze przyjemniej, gdy są nie tylko przytulne, ale i modne.

Takie modele mogą zadowolić kobiety producenta Laete, produkując bieliznę i odzież damską dla kobiet. Wśród produktów znajduje się szlafrok damski Laete, który jest miękki i w którym przytulnie spędza domowe wieczory.

Trochę o szlafroku

Model opracowany przez wykwalifikowanych projektantów będzie wyglądał kusząco i da kobiecie seksualność. Z tego powodu nie należy nosić z szlafrokami szlafroków Laete, wykonanych z pięknych koronkowych wstawek. To jest domowa odzież, którą najlepiej nosić wieczorem. Jednak w asortymencie można znaleźć modele przeznaczone do prac domowych.

Modele Laete

Wśród szerokiej gamy ubrań domowych produkowanych przez firmę możesz wybrać szlafrok na każdy gust. Do szycia stosuje się różne rodzaje tkanin, które nawet przy takim samym nacięciu czynią takie modele zupełnie innymi.

Bardzo uwodzicielskie wersje sukienek o maksymalnej długości, w których znajdują się koronkowe wstawki, podkreślające piękno kobiecego ciała , nie może opuścić obojętnego człowieka. Modele stworzone z bawełnianej tkaniny lub dzianiny będą jednak stanowić nieodzowny element codziennego użytku.

Laete welurowa szata to idealny strój na zimowy spadek lub wiosnę. Wygląda na uwodzicielskiego, ale jednocześnie nie pozwala, by jego hostessa zamarzła. Ale w czasie, gdy na zewnątrz jest ciężka zima i chce się ogrzać, szlafrok Laete może stać się niezastąpionym szlafrokiem. Ogrzeje i sprawi, że domowe wieczory będą wygodne.

Szlafroki są prezentowane w różnych modelach. Wśród nich jest szata Laete z zamkiem błyskawicznym, ale można wybrać model z guzikami lub po prostu z zapachem. Długość szat będzie również inna, aby każda kobieta mogła wybrać własną wersję. Marka reprezentuje zarówno bardzo krótkie szlafroki, jak i długie, na podłogę. Ale są modele średniej długości.

Możesz również wybrać frotowy szlafrok z kapturem Laete, szlafrok z szerokim kołnierzem lub schludny szlafrok z okrągłym dekoltem.

szlafrok laete1szlafrok laete2szlafrok laete3
szlafrok laete4szlafrok laete5szata laete6
szlafrok laete7szlafrok laete8szlafrok laete9