Prawdopodobnie bardzo trudno jest znaleźć kobietę, która nie chciałaby mieć pięknego ciała. A jakie jest piękno kobiecego ciała? To dziwne pytanie. To jest tak dużo napisane i mówione. Nie licz wierszy o pięknie kobiecego ciała. Ponownie, w różnych czasopismach, najpiękniejsze kobiece ciała świata są pokazywane pod różnymi kątami sto razy. Piękno kobiecego nagiego ciała przez wiele stuleci było źródłem inspiracji dla artystów, rzeźbiarzy, architektów. Ale w rzeczywistości sprawy nie są takie proste.

Ideał kobiecego piękna był inny w różnych czasach iw różnych społeczeństwach. Na przykład w przedrewolucyjnej Rosji idealną urodą wśród szlachty była subtelna, niska, podobna do dziewczyny pani, kupcy mieli pompatyczną, portową panią domu, a chłopi mieli wysoką, gęstą i fizycznie silną kobietę. O urodzie kobiecego ciała decydowała rola społeczna - harmonia szlachcianki podkreślała jej szlachetne pochodzenie, pełnię kupca - bogactwo domu handlowego, potężną postać chłopa - zdolność do ciężkiej pracy i częstego porodu.

Współczesna idea piękna i seksualności kobiecego ciała jest już kierowana przez pewien przeciętny ideał, podyktowany bardziej przez czasopisma o modzie niż przez życiową konieczność. Kobiety często są złożone, ponieważ ich wygląd nie jest zgodny z pewnym stereotypem. Chociaż w rzeczywistości ludzie często zatrzymują ich podziwiające spojrzenie nie na wzorzyste piękno, które wygląda jak lalka ze "Świata dzieci", i na kobietę, która wcale nie jest hollywoodzką próbą.

Piękno kobiecego ciała jest bardzo subiektywną koncepcją. Najpiękniejsze kobiece ciało to najczęściej piękne sportowe ciało kobiece. Dlatego dla nowoczesnej kobiety ćwiczenia, fitness i pływanie nie są kaprysem, ale sposobem na utrzymanie figury we właściwej formie.

Każda kobieta może zmienić swoje ciało na lepsze. Wielu uważa, że ​​pulchna kobieta jest nieatrakcyjna. W rzeczywistości piękno kobiecego ciała jest mniej zależne od pełni lub szczupłości. Spojrzenie mężczyzny nie pozwala na pełnię, lecz na kruchość i nieprzyzwoitość. Podobnie w innym przypadku: piękne napompowane kobiece ciało jest nieporównywalnie bardziej atrakcyjne i wyczerpane przez nieudolne diety do stanu anoreksji.

Nie trzeba dodawać, że szczupła, inteligentna kobieta jest dobra. Najpiękniejsze kobiece ciało nie jest 90-60-90, ale zadbane i zorganizowane. Pierwszy jest jasny, ale co to oznacza? Oznacza to, że kobieta jest w stanie ukryć wady, podkreślić jej zalety i pracuje nad dostosowaniem figury. Tak jest Очень красивое женское тело osiąga się za pomocą zestawu ćwiczeń fizycznych, odpowiednio dobranej diety i kosmetyków. Ogromne znaczenie ma właściwy dobór odzieży i bielizny.

Prawdopodobnie wielu widziało serial "Nie rodzisz się pięknie", którego bohaterka z nieszczęsnego wizerunku zmieniła się w piękność. To nie jest bajka - w rzeczy samej, bardzo piękne kobiece ciało nie może być naturalnym prezentem, ale wynikiem pracy stylistów, kosmetologów, instruktorów fitness, dietetyków, ale przede wszystkim - samej kobiety.

Na co zwrócić uwagę? Najpiękniejsze kobiece części ciała to wytrenowane nogi, ręce, piersi i biodra. Na ich stan należy zwrócić szczególną uwagę. Piękno nagiego kobiecego ciała zależy od kondycji i czystości skóry. Wrażenie najlepszej postaci będzie beznadziejnie zrujnowane przez jego nieporządek.

Tak więc piękno kobiecego ciała zależy nie tylko od natury, ale także od samej kobiety. Jeśli poeta, widząc cię, zaczyna pisać wiersze o pięknie kobiecego ciała, to jest dobre, ale jest jeszcze lepiej, jeśli sam jesteś pewny siebie, piękny i pożądany.