Suknia to inteligentna odzież domowa, która nie jest przeznaczona do czyszczenia ani gotowania. Wygodnie jest spotkać się z częstymi gośćmi lub po prostu zrelaksować się w domu: czytać książkę, słuchać muzyki lub oglądać film w towarzystwie bliskich. Spójrzmy na najbardziej popularne style takich ubrań.

Satynowa szata

Satynowa szata powinna znajdować się w szafie każdej kobiety, ponieważ on, jak żadna inna rzecz, nie może podkreślać kobiecej seksualności. Szczególną uwagę zwraca się na koronkowy szlafrok satynowy. Ten strój może służyć jako doskonała alternatywa dla peniuarów.

Również atlas jest często używany do szycia japońskich szlafroków - kimonowych szat. Szlafrok-kimono zapewni kobiecej domowej ekstrawagancji i tajemniczości. W takim stroju nie wolno angażować się w prace domowe, jest on przeznaczony wyłącznie dla gości. Szczególnie spektakularna szata-kimono spojrzy na kobietę, która lubi orientalną kulturę i zachowuje wnętrze swojego domu w odpowiednim stylu.

Również lekkie letnie szlafroki - tuniki, które tak bardzo lubią dziewczęta mogą być szyte z satyny. Wiele dojrzałych kobiet również nie zaniedbuje tego ubioru, jest w stanie ukryć kilka dodatkowych cali w talii i biodrach, podczas gdy wizualnie powiększa piersi. Szlafroki, tuniki sprawiają, że kobiecy wizerunek jest łatwy i przyjemny.

Jedwabne szlafroki

Domowe jedwabne szlafroki mają luksusowy wygląd. Jedwabny szlafrok doda solidności i pewności właścicielowi. Ponadto jedwab ma również praktyczną właściwość - w lecie daje tak pożądany chłód. Ale z powodu lekkości materiału, podłogi szlafroka są zawsze w ruchu, co może przynieść trochę dyskomfortu. Chociaż fakt, że jedwabna szata jest wiernym sojusznikiem w uwodzeniu mężczyzny, pokrywa tę drobną wadę.

Aby jedwabny szlafrok służył Ci przez lata, musisz odpowiednio się nim zająć:

  • Nie suszyć jedwabnej szaty na bateriach;
  • Nie przechowuj szlafroka w pomieszczeniach o dużej wilgotności;
  • mycie szatni powinno odbywać się w niskiej temperaturze (nie przekraczającej 40o) w "delikatnym praniu";

Calico szlafrok

Chintz to tkanina w 100% bawełniana. Perkalowy szlafrok to lekka, wygodna i praktyczna odzież domowa, idealna do wykonywania prac domowych. Nie można powiedzieć, że szlafrok z szlafmycą sprawia, że ​​gospodyni jest bardziej atrakcyjna, ale zdecydowanie nie pozbawia jej kobiecości.

Szlafrok 1Szlafrok 2Szlafrok 3
Szlafrok 4Szlafrok 5Szlafrok 6
Szlafrok 7Szlafrok 8Szlafrok 9