Brązowy kożuch w tym roku jest tak samo ważny jak wtedy. Ten klasyczny występ coraz częściej pojawia się u kobiet w różnym wieku. Wielu projektantów mody używa tylko odcieni brązu w swoich kolekcjach odzieży wierzchniej.

Co to jest. doskonały płaszcz z owczej skóry?

Damskie brązowe kożuchy nadają się niemal do każdego rodzaju. Bez względu na to, czy jest to blondynka, brunetka, czy brązowowłosa kobieta. W tym samym czasie sam kolor może pochodzić od karmelu do głębokiej czekolady. Style są również bardzo zróżnicowane, a ich wybór zależy wyłącznie od preferencji i celu.

  1. Krótki brązowy płaszcz z owczej skóry. Ta długość doskonale podkreśla piękno kobiecych form, ale niestety zimą nie może uchronić się przed zimnem. Dlatego, jeśli masz okazję kupić kilka wariantów kożuchów, to brązowy krótki płaszcz z owczej skóry jest idealny na wyjście i wyjście na imprezę lub do klubu.
  2. Długi brązowy płaszcz z owczej skóry. Doskonały do ​​codziennego noszenia. Jednocześnie nie jest konieczne nabywanie modeli, które są długie poniżej kolan, ponieważ mogą one utrudnić ruch i nie są praktyczne, jeśli poruszasz się po mieście środkami transportu publicznego.
  3. Płaszcz damski w kolorze brązowym z kapturem. Ten styl jest bardzo ważny w tym sezonie. Jest idealny nie tylko pod względem wyglądu, ale także doskonale chroni przed zimnym wiatrem.
Stylowe płaszcze - wybór mody

Najbardziej dochodowym i stylowym połączeniem jest brązowy kożuch z białym futerkiem. Chociaż połączenie z czarnym futrem również wygląda bardzo pięknie.

Jeśli dla Ciebie monofoniczny kożuch jest zbyt nudny, może spodoba Ci się model ozdobiony oryginalnym wzorem, kwiatami lub abstrakcją. W tym sezonie gradacje są istotne przy przejściu z jasnego do ciemnego tonu. Są również aktywnie wykorzystywane do ozdabiania stylowych kożuchów wszelkiego rodzaju zamków, zapięć, wstążek, warkoczy.

Brązowy płaszcz z owczej skóry 1Brązowy kożuch 2Brązowy płaszcz z owczej skóry 3
Brązowy kożuch 4Brązowy kożuch z owczej skóry 5Brązowy kożuch 6
Brązowy kożuch z owczej skóry 7Brązowy kożuch 8Brązowy płaszcz z owczej skóry 9