Ostatnio popularność zagranicznych stylów w odzieży była znaczna. Coraz więcej fashionistek próbuje kupić T-shirty, T-shirty, szorty i inne amerykańskie marki. Szczególnie dotyczy to tych, którzy szaleją na punkcie GUESS, Banana Republic lub Diesel.

T-shirty damskie amerykańskich marek

 1. Vince . Dobrze, gdy firmy o globalnej reputacji myślą o swoich klientach i ustalają konkurencyjną politykę cenową. Nic dziwnego, że druga nazwa rzeczy tej marki to "niedrogi luksus". Każda koszulka jest idealnie dopasowana do wszelkich spodni, dżinsów czy spódnic. Tutaj styl jest podtrzymywany, a projekt przemyślany do drobiazgów.
 2. American T-Shirts10American T-shirts11American T-shirty12
 3. Trina Turk . Projektantka mody i właścicielka tytułowej marki, Trina Turk, wie, czego potrzebuje współczesna kobieta. Każdy model ma kolorową kolorystykę, unikalny design. Najciekawsze jest to, że koszulki tej marki będą wyglądać równie stylowo, zarówno młode dziewczyny, jak i dojrzałe kobiety.
 4. American T-shirty13T-shirty amerykańskie14American T-shirty15
 5. Amerykańskie koszulki The Mountain . Przede wszystkim ta firma znana jest z ekologicznej kompatybilności użytych materiałów. Od 25 lat marka ze Stanów Zjednoczonych tworzy ubrania z naturalnych tkanin. Jeśli zajmiesz się szczegółami, to podczas produkcji koszulek używa się długowłóknistej bawełny.
 6. t-shirty amerykańskie16American T-shirty17American T-shirty18
 7. Ralph Lauren . Luksusowa marka, która wprowadziła świat mody koszulka polo , a także szeroki krawat. Aby mieć co najmniej jeden element garderoby tej wytwórni marzy prawie każdy fashionista. W końcu kreacje króla przemysłu modowego słyną z wysokiej jakości krawiectwa i wspaniałego designu. Nic dziwnego, że jego koszulki, sukienki, kostiumy i takie rzeczy lubią nawet gwiazdy Hollywood.
 8. American T-Shirts19American T-Shirts20American T-shirty21
 9. Amerykańskie koszulki Liquid Blue . Młoda młodzież, tworząca ubrania z nieformalnymi nadrukami, uwielbia młodych ludzi. Należy zauważyć, że popularność tę uzasadnia specjalna technologia rysowania obrazu na koszulce, trwałość materiałów i wysoka jakość krawiectwa.
 10. American T-shirty1American T-shirts2amerykańskie koszulki3
  American T-shirts4amerykański t-shirt5American T-shirty6
  American T-Shirts7American T-shirts8t-shirty amerykańskie9