Alexander Konasov to młody utalentowany projektant, który rozwija nie tylko modne, ale także bardzo zabawne koszulki, t-shirty, akcesoria. Wiele osób zna już tę nazwę, a jeśli nie jesteś jeszcze wśród nich, to po prostu musisz zapoznać się z tym produktem, a ty na pewno zostaniesz fanem marki.

Alexander Konasov - trochę o marce

Marka "Alexandr Konasov" rozwija się z powodzeniem:

  • marka została zarejestrowana w 2008 r .;
  • w latach 2008-2009. Sklep internetowy " A-la Rus ", Radzenie sobie ze sprzedażą rzeczy z projektem Aleksandra Konasova;
  • Wtedy marka zyskuje popularność wśród moskiewskich imprezowiczów, miłośników nocnego życia;
  • w 2010 roku marka wkracza na ulice stolicy, staje się rozpoznawalna, kupowana, zawierane są umowy sprzedaży z regionami;
  • w 2011 roku otworzyły się pierwsze sklepy detaliczne w Moskwie - na Placu Puszkina oraz w centrum handlowym "Fifth Avenue".

Obecnie t-shirty od Aleksandra Konasova sprzedawane są w kilku sklepach firmowych, a sklepy znajdują się w dużych centrach handlowych. Przez kilka lat rozwoju marki nie tylko zyskała popularność, ale także rozszerzyła swoją ofertę. Oprócz kolekcji męskiej i damskiej znajduje się również przedszkole, które powiela druki dla dorosłych. Również projektant Alexander Konasov zajmuje się projektowaniem obuwia, bluz, futerałów na telefony.

Markowe koszulki Alexander Konasov

T-shirty Aleksandra Konasowa stały się popularne nie przez przypadek. Są niezwykle ciekawe, czasami ironiczne, zabawne. W większości odbitek pojawia się motyw rosyjski, kolor rodzimego kraju jest odczuwalny. "Russian to be fashionable" to główne hasło marki "Alexander Konasov". W kolekcji T-shirtów zaprojektowano dla odważnej młodzieży, ale wiele produktów ma zupełnie neutralne obrazy.

Bluzy, T-shirty i T-shirty Alexander Konasov wyróżniają się doskonałą jakością, a następnie własną produkcją. Wykonane są z bawełny z niewielkim dodatkiem syntetycznych dodatków, gęstej tkaniny, gładkich szwów, dobrze naniesionego rysunku pozwalają na noszenie wspaniałych ubrań projektantów przez długi czas iz przyjemnością.

T-shirty z aleksandra conasa 1
alexander conas t-shirty 2
T-shirt alexander conas 3
alexander conas t-shirty 4
alexander conas t-shirty 5
alexander conas t-shirty 6
aleksander conas koszulki 7
alexander conas t-shirty 8
T-shirt alexander conas 9