Styl retro, który stał się popularny w ostatnim sezonie, teraz nabiera tempa. Niewątpliwie, jeśli chcesz być modna i stylowa, to w swojej garderobie musisz być tylko retro kostiumem kąpielowym i lepiej, jeśli nie jednym.

Stroje kąpielowe w stylu vintage

Jak wyglądają stroje kąpielowe vintage? Oto ich główne modele:

  1. Strój kąpielowy z paskami lub dekolt w kształcie serca. Takie modele będą dobrze wyglądać na dziewczętach o wyprofilowanej sylwetce, a jeśli tkanina w stroju kąpielowym sama w sobie jest wystarczająco gęsta, można nieco dopasować kształt. Stroje kąpielowe to: majtki o niskim kroju, z dodatkowymi falbankami lub marszczeniami w talii, z pasem, z jednym paskiem na ramieniu, a także modele typu monokini z nadrukami vintage, rysunkami.
  2. Oddzielne stroje kąpielowe w stylu retro. W nim dziewczyna będzie wyglądać bardzo seksownie i kobieco. Charakterystyczną cechą tego modelu - majtki z wysokim stanem, ale nie obejmujące pępka, i niskie cięcie na nogi.
  3. Stroje kąpielowe z majtkami, spodenki. Dzięki temu kostiumowi możesz bezpiecznie surfować, grać w siatkówkę na plaży i organizować bitwy wodne. Jest to wygodne i praktyczne, a dzięki szortom możesz ukryć niektóre niedociągnięcia postaci. Taki strój kąpielowy z szerokim pasem na szortach wygląda bardzo stylowo.

Charakterystyczne kolory retro strojów kąpielowych

Do wzorów w stylu vintage, charakterystycznych dla morskich motywów, hawajskich wzorów, wszelkiego rodzaju kwiecistych wzorów, pasków, komórek i kropek polka. Może być monochromatyczny (biały, niebieski, czerwony, beżowy, czarny) i może łączyć kilka kolorów lub być z cyfrowym nadrukiem vintage.

Istnieją również niezwykłe modele retro strojów kąpielowych, na przykład z frędzlami. Ta opcja jest dobra, ponieważ możesz nieznacznie zwiększyć objętość piersi. Nowoczesne materiały szybko wysychają, więc obecność dużej ilości frędzli nie spowoduje niedogodności. Interesujące są również modele z rękawami. Wygląda na to, że boom na małe stroje kąpielowe się skończył i dziewczęta pokrywają teraz swoje ciało tak bardzo, jak to tylko możliwe.

W co nosić retro stroje kąpielowe?

Taka stylowa odzież plażowa wymaga co najmniej stylowych dodatków. Do vintage kostiumów kąpielowych zmieści się szeroka czapka z lamówkami, duże okulary i kliny. Możesz także użyć chust. Na rękach lepiej nosić jasne duże bransoletki. A wszystko - jesteś w obrazie dziewczyny retro!

Retro strój kąpielowy 1Retro strój kąpielowy 2Retro strój kąpielowy 3
Retro strój kąpielowy 4Retro strój kąpielowy 5Retro strój kąpielowy 6
Retro strój kąpielowy 7Retro strój kąpielowy 8Retro strój kąpielowy 9