Jak wiesz, zły stanik może nie tylko przynieść duży dyskomfort, ale także zmienić kształt piersi, czyniąc go brzydkim i "spłaszczonym". Aby temu zapobiec, należy zrozumieć, jak wybrać odpowiedni stanik.

Jak wybrać biustonosz: wskazówki

Najważniejszą rzeczą przy wyborze biustonosza jest prawidłowo obliczony rozmiar biustu. Firmy bieliźniarskie odchodzą już od sowieckiej wielkości na rzecz dokładnych europejskich rozmiarów bielizny, biorąc pod uwagę rozmiar kubka (A, B, C ...) i obwód klatki piersiowej w centymetrach. Objętość piersi mierzy się poziomem sutków, a objętość pod biustem tak, aby centymetr nie powodował tykania ciała. Następnie wartości zostają zastąpione specjalną tabelą, w której podane są odpowiednie wymiary europejskie.

Jeśli nie masz doświadczenia w kupowaniu biustonoszy i nie wiesz, jak wybrać pierwszy stanik, skorzystaj z poniższych wskazówek, które pomogą Ci wybrać wygodę modelu:

  1. Poruszaj się. Próbując na staniku, gwałtownie podnieś i opuść ramiona, zgnij lub skocz. Jeśli stanik "podskoczy" z tobą i przyszczypuje twoją klatkę piersiową, to po prostu nie jest to twój model ani rozmiar. Funkcją lnu jest mocowanie i podtrzymywanie piersi.
  2. Modele silikonowe. Jeśli nie wiesz, jak wybrać silikonowy biustonosz, wystarczy polegać na dopasowaniu. Przed nałożeniem dokładnie oczyść skórę ze śmietanki, perfum i innych środków. Powinno być całkowicie suche. Dzięki temu mocowanie będzie niezawodne. Następnie symetrycznie umieść kubki na klatce piersiowej pod kątem i mocno dociśnij pranie. Nie powinien uszczypnąć się i stworzyć uczucie ciężkości.
  3. Jak wybrać biustonosz na pełne? Głównym problemem pełnych pań jest szarpanie biustonoszy, które tworzą brzydkie zmarszczki na plecach i brzuchu. Aby uniknąć tego problemu, musisz prawidłowo zmierzyć objętość pod biustem i wybrać modele z grubymi paskami.

Jak widać, dylemat jest bardzo powszechny, więc poważnie podchodź do tego pytania. jak wybrać odpowiedni stanik.

Jak wybrać odpowiedni kształt biustonosza?

Współcześni projektanci bielizny oferują kobietom kilka podstawowych modeli, które wykonują określone funkcje. Tak więc brassiere-balconet idealny dla cienkich kobiet o małych piersiach. Lekko unoszący się i mocujący, balconette nadaje piersiom piękny kształt. Miniaturowe piękności będą również pasować do modeli bez ramiączek, które idealnie nadają się do stroju. Dla tych, którzy chcą wizualnie powiększyć małą klatkę piersiową, modele będą używać podkładek z gumy piankowej / żelowej. Jednak przed zakupem musisz wiedzieć, jak wybrać biustonosz push up . Model powinien być współmierny do twoich naturalnych proporcji i nie nadmiernie powiększać piersi. Będzie wyglądać wulgarnie.

Jak wybrać biustonosz 1Jak wybrać biustonosz 2Jak wybrać biustonosz 3
Jak wybrać biustonosz 4Jak wybrać biustonosz 5Jak wybrać biustonosz 6
Jak wybrać biustonosz 7Jak wybrać biustonosz 8Jak wybrać biustonosz 9