Każdy wie, że kobiece piękno jest nie tylko darem natury, ale także rezultatem użycia "drobnych sztuczek": na przykład Marilyn Monroe zerwała obcasy, by osiągnąć seksowny spacer, Greta Garbo miała specjalne kroje, aby podkreślić jej piersi i talię, oraz słynną uwodzicielkę Cleopatrę (podobnie jak inne egipskie kobiety z tamtego okresu) zawiązała klatkę piersiową specjalnymi skórzanymi wstążkami, aby mieć piękny kształt biustu. To od starożytnego Egiptu zaczyna się historia biustonosza typu push-up - nieodzowny sposób na poprawę kształtu piersi bez operacji.

Jaki jest efekt push-up?

Pomimo osiągnięć starożytnych Egipcjan, uważa się, że biustonosz z efektem push-up powstał w 1964 roku: miał stożkowy kształt i jakoś przypominał zbroję rycerską. Dzięki temu biustonoszowi piersi zostały wizualnie napięte i powiększone, ale udało się to osiągnąć dzięki twardej ramie, która nie była zbyt wygodna w codziennym noszeniu.

Biustonosz z efektem push-up wykonuje dwie rzeczy w tym samym czasie: podnieś i pociągnij skrzynię do przodu. Osiąga się to dzięki ukośnym wgłębieniom, specjalnej strukturze skrzydeł i torebek, które zwiększają wizualną klatkę piersiową.

Dziś na szczęście istnieje wiele opcji na taki biustonosz, a wiele modeli jest wygodniejszych niż te staroświeckie: są nawet takie, które są ledwo odczuwalne na ciele i nie zakłócają krążenia krwi.

Jak wybrać biustonosz typu push-up?

Aby wybrać biustonosz, musisz określić, jak często ma się nosić i pod jakim strojem. Tak więc, dla sportu, bez szwu jest bez szwu biustonosz push-up bez kamieni.

Jeśli potrzebujesz stanika pod sukienką z otwartym tyłem, możesz użyć modelu bez ramiączek z silikonową częścią na plecach, która jest praktycznie niewidoczna i gwarantuje bezpieczne dopasowanie.

Super biustonosz push-up jest po prostu niezbędny dla tych, którzy chcą chwilowo powiększyć swoje piersi o kilka rozmiarów i zmienić kształt. Takie modele mają kilka klocków, które można swobodnie usuwać w zależności od tego, jaki rozmiar i kształt jest w danej chwili potrzebny. W konwencjonalnych biustonoszach push-up przyjmuje się, że dwie podkładki są dnem, najczęściej mają kształt liścia, a przy superpasowaniu istnieje kilka: dwa półokrągłe paski i dwa owale dla górnej i dolnej korekty.

Kolory biustonosza typu push-up z pewnością zależą od zakresu ubrań, ale kolor beżowy pozostaje uniwersalnym kolorem. Czarne biustonosze push-up są uważane za najbardziej praktyczne: wyglądają stylowo i przez długi czas zachowują dobry wygląd, niezależnie od liczby prań (jeśli barwnik jest wysokiej jakości).

Zwróć także uwagę na kompozycję: tak więc biustonosz typu push-up pojawił się stosunkowo niedawno, a jego różnica w stosunku do "klasycznego" polega na tym, że klocki są wypełnione żelem, co nadaje piersi bardziej naturalny kształt, w przeciwieństwie do gumy piankowej.

Lepiej jest dać te modele, które są wykonane z naturalnych materiałów: pozwalają skórze "oddychać", co jest dobrym wyborem na każdy dzień. Na specjalne okazje możliwe jest wybranie biustonoszy wykonanych z materiału syntetycznego z oryginalnym koronkowym dekorem: tutaj estetyczny wygląd modelu jest cenniejszy niż jego wygoda.

Jak nosić biustonosz typu push-up?

Niektórzy uważają, że noszenie takiego biustonosza jest szkodliwe dla zdrowia z powodu zaburzeń krążenia, ale nie jest to prawdą: dobrze dopasowany, wysokiej jakości, dopasowany push-up nie powoduje dyskomfortu i dlatego jest nieszkodliwy.

Victoria's Secret, Chantal Thomass i Agent Provocateur są uważane za jednych z najlepszych producentów takich biustonoszy. biustonosz push-up - bielizna tych etykiet powstaje nie tylko z wysokiej jakości materiałów, ale ma również piękny wygląd, będący cudowną ozdobą kobiecej sylwetki.

Należy wziąć pod uwagę, że pod obcisłymi ubraniami wybierają bezszwowe wzory, a push-up na czas letni lepiej wybrać bez ramiączek lub z odpinanym, aby można je było nosić z otwartymi ramionami.

To wspaniałe, że dzisiaj kobietom oferuje się tak szeroki wybór korekcji kształtu piersi za pomocą efektu push-up, ale jednocześnie należy pamiętać, że model jest najlepszy, co jest wygodne i pozwala figurze wyglądać naturalnie.