W czasie, gdy drzewa nie są już zielone, wokół szarego i nic nie wydaje się być w stanie podnieść na duchu, należy utworzyć go samodzielnie. Na początek odrzuć typowe zimowe odcienie szarości i brązu, pozostaw je tym, dla których praktyczność jest przede wszystkim, często ze szkodą dla estetyki. Chcesz wyglądać jasno i pewnie - zwracaj uwagę na niebieski płaszcz.

Zawiera niebieski płaszcz

Główną cechą takiego czegoś - aby stworzyć świeży obraz. Niebieski płaszcz idealnie łączy się z neutralnymi odcieniami bieli i czerni, ale jednocześnie pięknie kontrastuje z bogatym pomarańczowym, czerwonym, różowym i żółtym. Również ten kolor nie jest wymagający do makijażu, głównym zadaniem jest stworzenie najbardziej naturalnego wyglądu i gładkiego odcienia skóry, niezbyt gorliwiego z rumieńcem i pudrem; doskonały odcień i połysk odcieni brzoskwiniowych, brązowych i jasnoróżowych. Ale z cieniami i szminką możesz eksperymentować. Jaskrawa czerwona szminka z minimalnie podkreślonymi oczami będzie wyglądać bardzo seksownie. Chcesz kolejny niezapomniany, ale tajemniczy obraz? Używaj odcieni głębokich tonów i dobrze je mieszaj, a zadymione oczy będą wyglądać świetnie. W tym przypadku usta przykrywamy szminką lub połyskiem o neutralnym, delikatnym odcieniu.

Teraz nie ma pewnych ograniczeń dotyczących wyboru odcienia, stylu lub szczegółów wykończenia, dlatego można wybrać do gustu. Płaszcze z dobrymi dodatkami, na przykład srebrne lub złote guziki, a także modele z szerokimi klapami, zawsze wyglądają ładnie i pięknie.

Jak nosić niebieski płaszcz?

Często niebieski płaszcz dla kobiet staje się podstawowym szczegółem w szafie, a akcesoria, które wybierzesz wyłącznie dla niego, przylegają do tonu i stylu, ale pamiętaj, że wszystko zależy tylko od twoich preferencji. A jeśli w swojej garderobie zdecydowana większość rzeczy, na przykład pastelowe odcienie, jest to świetna okazja, aby klasyczny niebieski płaszcz był jasnym i atrakcyjnym akcentem. Ciemnoniebieski płaszcz tworzy dyskretny, kobiecy wygląd. Zawiąż lekki szal na szyi, w komplecie z torebką i beżowym butem, a Ty jesteś pełnowartościową damą.

Niebieski płaszcz wygląda świetnie dzięki:

Ważny szczegół - pasuje idealnie do dżinsów, a biorąc pod uwagę, że teraz są obecne w szafie każdej kobiety, a nawet nie w liczbie pojedynczej, niebieski płaszcz szybko stanie się jedną z ulubionych części w Twojej szafie.

Niebieski płaszcz 1Niebieski płaszcz 2Niebieski płaszcz 3
Niebieski płaszcz 4Niebieski płaszcz 5Niebieski płaszcz 6
Niebieski płaszcz 7Niebieski płaszcz 8Niebieski płaszcz 9