Szalik snood - piękny i wygodny, a można go nosić późną jesienią i wczesną wiosną, a zimą w zimie. Rzeczywiście, taka uniwersalna rzecz musi po prostu znajdować się w twojej szafie. Oczywiście w wielu sklepach można kupić szalik - różnorodność kolorów i faktur pomoże Ci dokonać właściwego wyboru i wybrać szal, o jakim marzyłeś. Jednak prawdziwi needlewomenowie, dla których przygotowano ten materiał, z pewnością będą chcieli zawiązać sen własnymi rękami. Jest to bardzo godne pochwały, ponieważ ręcznie wykonane przedmioty w stu procentach zaspokajają wymagający gust i pomagają wyrazić siebie.

Jak zrobić szalik LIC?

Więc, co jest potrzebne, aby zawiązać szalik. Rozluźnić się? Około stu gramów lekkiej cienkiej przędzy, okrągłe igły dziewiarskie pod numerem 3,5, których długość wynosi 80 centymetrów.

Jaki jest wynik? Szalik LIC, którym się przywiązałeś, ma 90 cm obwodu, a jego wysokość będzie wynosić 40 centymetrów.

Knitting szalik-LIC odbywa się za pomocą okrągłych igieł dziewiarskich, a pierwszą rzeczą jest wybranie 180 pętli w tradycyjny sposób. Przez pierwsze cztery rundy używamy techniki dziewiarskich technik ręcznych - naprzemiennie pętli przedniej i tylnej. Piąty krąg, podobnie jak czwarty, jest wykonywany przez pętle sznurkowe, ale ich liczba jest zmniejszona do 176 - to znaczy, że stopniowo usuwasz 4 pętle. Po wykonaniu tej czynności wysokość produktu powinna wynosić 39 centymetrów, a następnie wykonać kolejne kółko z pętelkami na twarz.

Nie zapominaj, że na tym etapie konieczne jest zresetowanie znacznej liczby pętli, a mianowicie - 22 sztuk. Można to zrobić za pomocą metody współ-dziania dwie pętle, gdy co siódmy i ósmy są dziane w jednym. W rezultacie masz już 154 pętle, a utworzysz ścieg podwiązki dla następnych czterech okręgów. Na ostatnim etapie wszystkie pętle są zamknięte, taka technika szycia chusty własnymi rękami pozwoli ci uzyskać gotowy produkt w dość krótkim czasie.

Jak nosić chustę szalik?

I wszystko jest gotowe, ale pozostaje pytanie - jak nosić szalik LIC? Zalecenia ekspertów w dziedzinie mody, które wybraliśmy specjalnie dla Ciebie, będą dla Ciebie przydatne.

Tak więc, po pierwsze, modna etykieta mówi, że chusteczka nie powinna odwracać uwagi od rzeczy, która jest głównym przedmiotem garderoby. Dlatego zaleca się wybrać szale spokojnych ciepłych odcieni. Doskonałe modne rozwiązanie - gdy marzenie jest dopasowane kolorystycznie do butów lub torby.

szalik dziany LIC

Po drugie, szalik LIC jest zjawiskiem powszechnym. Dlatego możesz nosić go prawie wszystko. A dzięki biurowemu spodniowi, dżinsom i ciepłej zimowej spódnicy taki szalik będzie wyglądał harmonijnie.

Po trzecie, szalik LICD całkowicie pozwala na korzystanie z dodatkowych akcesoriów. Na przykład może zostać ugodzony piękną broszką.

Oczywiście dzianinowy snycer jest najbardziej praktyczny i wygodny, ale na pewno zainteresuje Cię to, co oferują nam inni projektanci. Demokratyczne marki prezentują wymagającym odbiorcom ażurowe koronki i szale różnych rodzajów tkanin.

Najbardziej luksusową opcją jest szalik z futra królika lub lisa, który doskonale ogrzewa się w chłodne dni. Jeśli szukasz szpikulca, w którym chcesz wyglądać naprawdę luksusowo, wybierz futerko. To tylko darem niebios dla tych, którzy spędzają dużo czasu na ulicy.

Snudy, ozdobione cyrkoniami, koralikami, obrońcami - to różnorodność prezentowana dziś w witrynach sklepowych. Wybierz to, co lubisz, lub ułóż marzenia własnymi rękami - i bądź szczęśliwy!