Wybór perfum to bardzo trudne zadanie. Na jaki zapach wolisz, wpływa wiele czynników: twój nastrój w dniu zakupu i twoje osobiste skojarzenia z tym lub tym zapachem, a także opinia sprzedawcy-konsultanta i mody, a nawet dnia cyklu miesiączkowego. I, prawdopodobnie, każdy z nas był w takiej sytuacji, kiedy w sklepie ze perfumami bardzo lubiłeś zapach perfum, a kiedy wróciłeś do domu, zdałeś sobie sprawę, że to "nie twoje". O tym, jak wybrać odpowiedni zapach i perfumy, aby ochronić się przed frustracją i zostaną omówione dzisiaj.

Jak wybrać prawdziwe perfumy?

Przede wszystkim trzeba porzucić pomysł kupowania perfum w metrze, na bazarze, od wątpliwych dystrybutorów, którzy rzekomo sprzedają skonfiskowane towary celne. Na prawdziwe perfumy idź tylko do znanych i sprawdzonych sklepów perfumeryjnych. Pierwszą rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę, jest nazwa perfum. Jeśli co najmniej jedna litera jest niepoprawnie napisana - przed tobą jest fałszywy, a następnie porównaj ceny perfum, które lubisz. Cena we wszystkich sklepach powinna być w przybliżeniu taka sama, powinieneś także spojrzeć na cenę perfum na oficjalnej stronie producenta i przekonwertować je na swoją walutę. Jeśli cena na stronie jest nieco niższa niż oferowana, wówczas najprawdopodobniej produkt jest prawdziwy.

Zwróć także uwagę na kolor perfum. Nie powinien być jasny. Prawdziwe perfumy są bladoróżowe, jasnoniebieskie, jasnożółte.

Następnie rozważ pole. Powinien być wykonany z grubej tektury, sam perfum powinien być w aksamitnej lub papierowej torbie, najczęściej na pudełku znajduje się hologram. Śledź także okres przydatności perfum.

Jak wybrać perfumy o wysokiej jakości?

Te perfumy od znanych producentów a priori nie mogą nie być wysokiej jakości. Więc patrz, co kupujesz. Podstawowe zasady wyboru prawdziwych alkoholi opisano powyżej.

Jak wybrać trwałe perfumy?

Najprostszym sposobem jest przyjście do sklepu perfumeryjnego z czystym ciałem i włożenie kropli perfum do nadgarstka. Ale żeby ocenić zapach i wytrzymałość, których potrzebujesz wieczorem. Jest to również podstawowa zasada, jak wybierać odpowiednie perfumy. Następnie wieczorem będziesz mógł ocenić, jak ci pasują. Jak na cały dzień, naturalny zapach twojego ciała zostanie dodany do zapachu perfum.

Jak wybrać perfumy męskie?

Wiele kobiet, szczególnie w przeddzień wakacji, interesuje się pytaniem: "Jak wybrać perfumy dla mężczyzny?". Chcemy odwieść cię od tego pomysłu, ponieważ: a) prawie na pewno nie zgadniesz, b) postawisz mężczyznę w niezręcznej sytuacji, ponieważ jeśli ich nie użyje, może cię urazić. Dlatego zanim zdecydujesz się na zakup, zalecamy przeczytanie poniższego artykułu.

Jak wybrać dobre perfumy jako prezent?

Możesz prezentować perfumy jako prezent, jeśli spełniony jest co najmniej jeden z poniższych warunków:

  • wiesz, jakie duchy lubi dana osoba i zamierzają je dokładnie podać;
  • osoba, której chcesz nadać zapachy, zamówiona Как выбрать мужчине духи jesteś specyficznym perfumy;
  • osoba, dla której ten prezent jest przeznaczony, podąża za modą i jest gotowa na eksperymentowanie z nowościami na rynku perfumeryjnym. Wtedy możesz dać mu modny zapach w tym sezonie.

Jak wybrać francuskie perfumy?

Najpierw musisz wiedzieć, które firmy perfumeryjne znajdują się we Francji. Następnie odzyskaj siły w poszukiwaniu tych duchów w sklepach swojego miasta. A następnie postępuj zgodnie z zasadami opisanymi w paragrafie "Jak wybrać prawdziwe perfumy?". Oczywiście, oprócz tych wskazówek, upewnij się, że pudełko mówi, że perfumy są produkowane we Francji.

Ale na koniec chcielibyśmy zauważyć, że francuskie alkohole, tak cenione w czasach ZSRR, nie są teraz gorsze, takie same jak włoskie, holenderskie czy amerykańskie. A tu jest kwestia gustu. Ktoś lubi perfumy niektórych marek i kogoś innego.