Każda kobieta ma osobistą skrzynię ze skarbami na każdą okazję. Ostatnio istnieje tendencja do noszenia biżuterii z kamieni naturalnych. Pierścień ze szmaragdem jest wyrazistym dodatkiem do twoich obrazów.

Jak wybrać pierścionek ze szmaragdem?

Wybór nietypowej dekoracji nie jest prostym zadaniem. I chociaż minerał nie jest kapryśny w stosunku do danych zewnętrznych i trafia do niemal każdego przedstawiciela płci pięknej, możliwe są pewne trudności:

 1. Wielkość kamienia zależy od wieku. Pierścionki z naturalnym szmaragdem, duże i masywne, do twarzy kobiet w wieku Balzaka i starszych. Młode urocze dziewczyny mogą ozdobić palcami zgrabną dekorację z małym klejnotem.
 2. Jeśli palce są duże, pasuje tylko duży pierścionek ze szmaragdem.
 3. Przy ograniczonym budżecie możesz wybrać produkt ze srebra z małym kryształem. Pierścień ze złota lub platyny będzie kosztował kilka razy więcej, zwłaszcza jeśli ozdobiony jest kamieniem 1 karata i więcej.
 4. Ciemne odcienie będą pasować do brunetek. Posiadacz jasnych włosów pokazuje odmianę półprzezroczystych tonów.
как выбрать кольцо с изумрудомкольца с натуральным изумрудом

Złoty pierścionek ze szmaragdem

Są bardzo udane kombinacje kolorów, które zawsze są podziwiane i lubiane przez wszystkich. Luksusowy złoty w sojuszu z głęboką zielenią naturalnego minerału wygląda luksusowo i arystokratycznie, demonstruje dobry smak i zdrowe ambicje. Nawet w lakonicznym wykonaniu bez dodatkowych dodatków i skomplikowanych detali, tradycyjny pierścionek ze szmaragdowym złotem wygląda stylowo. Niecodzienne formy, złożone konfiguracje ramek, dodatek w postaci kamyków, cieniowanie iskrzących się zieleni, to chwytliwe akcesorium dla eleganckich zdjęć.

золотое кольцо с изумрудомкольцо с изумрудом в золоте

Srebrny pierścionek ze szmaragdem

Gdy elegancka złota biżuteria nie jest dostępna w torebce, zostaną one z powodzeniem zastąpione eleganckim srebrem. Rama tego szlachetnego metalu podkreśla zimne nasycenie skutecznego kamienia, przekazując wszystkie aspekty pięknego koloru. Prosty pierścionek ze szmaragdowym srebrem to doskonała propozycja na codzienne ukłony, nie ma w nim wulgaryzmu i pompatyczności. Znakomita dekoracja doskonale sprawdzi się jako niedrogi prezent do 8 marca, kolejna data relacji lub po prostu jako pretekst do zadowolenia drugiej połowy ze znakiem uwagi.

серебряное кольцо с изумрудом кольцо с зеленым изумрудом

Obrączki damskie ze szmaragdem

Kamień niezwykłej urody zyskał wiele legend i spekulacji. Uważa się go za uzdrawiającą, pełną magiczną moc i przyciąga sukces. Nawet jeśli te poglądy nie wynikają z żadnego powodu, noszenie pięknego pierścionka ze szmaragdem jest przyjemne i intrygujące bez nudnego banału. Ponadto nowoczesne odmiany są miniaturowymi arcydziełami sztuki jubilerskiej. Zakup biżuteria z cennym zielonym minerałem to poważny krok. Wspaniała biżuteria przyciąga wzrok, wymaga schludnego wyboru ubrań i innych akcesoriów:

 1. Młode i aktywne dziewczyny będą miały minimalistyczne cienkie kółka o delikatnym kroju.
 2. Produkt konfiguracji toru jest uniwersalny i nadaje się do każdego obrazu i stylu.
 3. Na wieczorne kokardki idealnie nadają się ekskluzywne pierścionki ze szmaragdami, ozdobione diamentami lub o niezwykłej formie kamienia.
 4. Tajemniczy połysk zielonego kryształu podkreśla cyrkonia.
 5. Jedną z faktycznych form klejnotu jest kwadrat i kropla.
женские кольца с изумрудомэксклюзивные кольца с изумрудом

Pierścionek ze szmaragdem i brylantami

Wspaniały klejnot ma głęboki, bogaty kolor i jest umieszczony tylko w lakonicznej ramie wykonanej z szlachetnego metalu, uderzającej w piękno i wewnętrzną siłę. Znakomity dodatek w postaci mieniących się diamentów poprawi niesamowitą zieleń minerału, choć jednocześnie znacząco wpłynie na koszt dekoracji:

 1. Jubilerzy ozdabiają pierścienie ścieżkami, łukami, okręgami, owalami z małych przezroczystych kryształów.
 2. Szczególnie atrakcyjny jest złoty pierścionek ze szmaragdem i diamentami, w którym zielone, złote i białe odcienie są wyjątkowo splecione.
 3. Ozdoby, w których łączy się zieleń, diamenty i srebro, wyglądają elegancko i świeżo.
 кольцо с изумрудом и бриллиантамизолотое кольцо с изумрудом и бриллиантами

Pierścionek z dużym szmaragdem

Co naprawdę pyszni się luksusem i elegancją - pochodzi z dekoracji z dużym klejnotem. Duży rozmiar kamienia jest rzadkością natury, więc pierścionek z dużym szmaragdem jest naprawdę główną atrakcją Twojej kolekcji akcesoriów. Najczęstszym wariantem są dwa lub trzy karaty, większe to drogie rzadkości. Pierścionek z dużym szmaragdem nie jest opcją na każdy dzień, ale niesamowity akompaniament dla wieczorowych strojów stonowanych odcieni gęstych tkanin lub jedwabiu. Taka ozdoba nie jest dla palców młodych ludzi. Ale dojrzała, pewna swojej atrakcyjności, z którą się spotykamy.

кольцо с большим изумрудом

Ścieżka pierścienia ze szmaragdami

Prosta i elegancka konfiguracja jest poza pochwałami: spektakularny sznur cennych kryształów wygląda nie gorzej niż duży klejnot. Produkty Laconic, które mają cztery lub pięć kamyczków, nadają się do codziennego noszenia. Modele, w których ścieżka malachitowych duplikatów mineralnych pasków diamentów, często używają par, które wkrótce chcą się pobrać. A to jedna z atrakcyjnych opcji na pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem. Jako wspaniały prezent, ozdoby z krzyżującymi się ścieżkami wykonanymi z zielonego kryształu i rozproszonymi diamentami lub cyrkoniami są dobre.

кольцо дорожка с изумрудами кольца для помолвки с изумрудом

Pierścionek z kwadratowym szmaragdem

Żaden inny klejnot nie wygląda tak stylowo i genialnie w kwadratowym kształcie, jak szmaragd. Wydaje się, że został stworzony dla niego, ponieważ w tej konfiguracji ujawniono głębię malachitu i małe złote inkluzje charakterystyczne dla naturalnego klejnotu:

 1. Zakładając lakoniczny pierścionek z zielonym kwadratem pośrodku, zapomnij o innych dużych ozdobach.
 2. Luksusowy pierścionek z białego złota ze szmaragdem, otoczony rozproszonymi diamentami, wygląda statycznie i kosztownie (i tyle).
 3. Optyczna gra, w której błyszczą twarze niesamowitego klejnotu, ujawnia się w interesującej wariacji - ośmiokąta, który wyróżnia się krokiem nacięcia i ściętymi narożnikami.
 4. Właściciele bardzo cienkich lub odwrotnie, krótkich grubych palców taki pierścień ze szmaragdem lepiej nie kupować.
кольцо с квадратным изумрудом

Pierścionek ze szmaragdem i cyrkoniami

Stworzony w laboratoriach instytutu naukowego jako sztuczna alternatywa dla diamentu o dużej wytrzymałości, fianit stał się nieodzownym narzędziem akcentującym wyrazistość centralnego elementu kompozycji lub zastępującego kosztowne diamenty. Ich połyskujący blask wygląda dobrze z minerałem, cieniowanie doskonałymi zieleniami i rozjaśnienie.

Oprócz krystalicznej przezroczystości jubilerzy z powodzeniem łączą zielony klejnot z cyrkoniami innych jaskrawych kolorów. Chociaż pierwsza opcja - najbardziej popytu, ponieważ jasny kamień nie toleruje sąsiedztwie jasnych kolorów. Oryginalne rozwiązania konstrukcyjne, niezwykłe kontury, które uosabiają pierścionek z naturalnym szmaragdem otoczonym cyrkoniami - aktualny trend w świecie biżuterii i dodatków.

 кольцо с изумрудом и фианитамикольцо с природным изумрудом

Pierścień ze szmaragdową kroplą

Jest wielu przedstawicieli płci pięknej, którzy nie przyjmują nadmiernego blasku w biżuterii, ale opowiadają się za elegancją i brakiem złożonych precli ze złota / srebra. Pierścionek ze szmaragdem w formie stylowego dropu - właśnie taki przypadek:

 1. Kobiecy, wyrafinowany złoty pierścień żeński ze szmaragdem może mieć jedynie łóżko podtrzymujące dno kamienia.
 2. Oferowane są wspaniałe produkty, w których szmaragdowa kropla zamknięta jest w masywnej ramie wykonanej z metali szlachetnych.
 3. W specjalnych przypadkach przewidziana jest ozdoba, w której klejnot otoczony jest ramą z brylantami lub cyrkoniami.
 4. Rozkoszny pierścionek ze szmaragdową kroplą, powielony podobnym elementem z diamentu.
 5. Prawdziwym znaleziskiem dla eleganckich zestawów jest pierścionek i kolczyki ze szmaragdem - zestaw z elementami w tym samym kształcie.
кольцо с изумрудом капля

Obrączki ślubne ze szmaragdami

Symbol wiecznej i bezgranicznej miłości, jaką są obrączki, wybierany jest przez przyszłe małżeństwo na lata, a nawet dziesięciolecia. Wskazują również na obecność lub brak dobrego smaku. Ale ślub, w którym naucza się szmaragdu, z definicji nie może być bez smaku. Tymczasem producenci słabo obserwują modne wahania w branży jubilerskiej i aktywnie ich używają. Sporo jest oferowanych miniaturowe arcydzieła dla żonaty:

 1. Jednym z jasnych kierunków są lakoniczne pierścienie z małym kwadratowym kamieniem pośrodku, który nie wykracza poza granice złota lub platyny.
 2. Popyt ma formę ścieżki. Wersja męska zawiera klejnoty tego samego rozmiaru, znajdujące się wzdłuż linii pierścienia. Taki pierścionek zaręczynowy ze szmaragdami dla kobiet ma nieco więcej wystroju.
 3. Często obrączki są ozdobione grawerunkiem, którego ligatura zawiera bardzo małe szmaragdy, które nie stanowią centrum kompozycji.
 4. Niewiarygodnie popularne zestawy wykonane z połączonego złota.
 5. Suplement w postaci diamentów lub sześcienny cyrkonia podkreśli piękno i nienaruszalność symbolu małżeństwa.
обручальные кольца с изумрудамиобручальное кольцо с изумрудами для женщин

Ile kosztuje pierścionek z szmaragdem?

Zakup ekspresyjnej dekoracji, w której zielony klejnot rzadko występuje w przyrodzie, to opłacalna inwestycja pieniędzy. Koszt pierścionka z naturalnym szmaragdem zależy od wielu czynników: wielkości i wagi kamienia, próbki użytego metalu szlachetnego, złożoności projektu, dodatkowego wystroju:

 1. Opcja w kolorze srebrnym jest dostępna w cenie - od 100 do 250 cu.
 2. Lakoniczna wersja do 2 karatów w złocie będzie kosztować od 150 do 450 cu.
 3. Wkładanie diamentów znacznie zwiększa koszty. Zostań właścicielem piękny pierścionek może wynosić od 500 do 1500 cu.
 сколько стоит кольцо с изумрудом