W arsenale każdej płci pięknej kobiety są piękne ozdoby z klasycznych metali szlachetnych - luksusowe złoto i eleganckie srebro. Ale prawdziwa elegancja to platyna. Kolczyki wykonane z platyny są oznaką dobrobytu i dobrego smaku.

Jak wybrać kolczyki z platyny?

Solidny i niezawodny metal szlachetny, którego ozdoby poprzednio nosiły koronowane osoby, jest czasami wyższy niż tradycyjne złoto. Jakość stopu, jego składniki i umiejętności jubilerskie mają wpływ na wygląd i koszt biżuterii. Platyna w czystej postaci nie przyjmuje postaci biżuterii, dlatego jest mieszana z rutenem lub kobaltem.

Obecność zanieczyszczeń w postaci irydu nie jest najlepszą odmianą, ponieważ nie gwarantuje pojawienia się niepożądanych zadrapań. Próbki jakościowe, w których powstają platynowe kolczyki, to 900 i 950. Jeśli masz zamiar nabyć prawdziwą wartość rodzinną, nawet relikwię przekazywaną z pokolenia na pokolenie, zwracaj uwagę na ręcznie robione produkty.

как выбрать серьги из платины

Modne kolczyki wykonane z platyny

Bez względu na to, jak zmienia się moda, a nawet ekscentryczność, w przypadku przemysłu jubilerskiego materiały, które od wieków nie straciły na znaczeniu i wartości, są wieczne. Platinum jest wśród nich, pozostając liderem preferencji fashionistas z pięknymi poczucie stylu . Tymczasem białe złoto doskonale ucieleśnia klasyczne odmiany, a nawet najbardziej ekstrawaganckie pomysły biżuterii:

 1. Unia z diamentami jest korzystna dla obu materiałów.
 2. Do codziennych zdjęć idealnie nadają się lakoniczne kolczyki bez wstawek.
 3. Okrągłe pary inspirują urzekające poczucie wolności i odprężenia.
 4. Dodatek w postaci prawdziwych pereł, wyrazisty szafir, głęboki szmaragd podkreśli kobiecość i arystokrację podstawowego metalu szlachetnego.
модные серьги из платиныкрасивые платиновые серьги

Kolczyki z platyny z brylantami

Znakomitego blasku szlachetnego materiału nie można pomylić z niczym. Nawet w minimalistycznym stylu kolczyki z platyną wyróżniają się powściągliwością i elegancją. Ale w połączeniu z diamentami, szlachetny metal staje się symbolem eleganckiego luksusu i dobrobytu. Jeśli w związku diamentu ze złotem ostatni gasi niesamowity blask i połysk, platynę, wręcz przeciwnie, podkreśla:

 1. Z czasem klasyczne modele z angielskim zamkiem.
 2. Piękne "ścieżki" i motywy kwiatowe są dobre na co dzień.
 3. Laconic okrągły lub diament w kształcie rombu, zamknięty w platynowej ramie, jest opcją na cały czas.
 4. Eleganckie, skomplikowane konfiguracje z atrakcyjnymi luźnymi diamentami staną się ozdobą damskiej kolekcji biżuterii.
 5. Piękne goździki podkreślają kobiecość, ale nie odwracają uwagi od zalet Twojego wyglądu.
серьги из платины с бриллиантамиплатиновые серьги с бриллиантами

Kolczyki wykonane z platyny bez wstawek

W ofercie jubilerów są pary o absolutnie gładkiej powierzchni. Perfekcyjne polerowanie, w pełni odkrywające naturalny blask szlachetnego metalu, zachwyca zimnym połyskiem. Kolczyki wykonane z platyny bez kamieni są uniwersalne i nadają się na każdą okazję. Są one istotne w kod firmowy , są dobre na fantazyjną sukienkę lub na zdjęcie na randkę.

W takiej biżuterii główną rolę odgrywa klarowność formy - owalna, trójkątna, kwadratowa. Niezwykłym efektem jest wariant z perforacją - przez otwory, tworzące ażurowy wzór. Interesujące są połączone kolczyki wykonane z platyny i złota, żółte lub różowe. Kolejna spektakularna wersja - trójwymiarowe wyroby rzeźbiarskie w postaci figur, symboli.

серьги из платины без вставоксерьги из платины без камней

Kolczyki Kongo z Platinum

Jedna z najwcześniejszych form kolczyków była obecna w życiu kobiet z minionych stuleci niemal wszystkich narodów. Szczególna miłość była odżywiona i nadal nie ukrywa swoich przedstawicieli płci pięknej Afryki. Jubilerzy z przyjemnością przyjęli skuteczną wersję, a panie nie zmęczyły się noszeniem modnych platynowych kolczyków w kształcie koła:

 1. Produkty o małej średnicy i skromnej konstrukcji noszone są codziennie, umiejętnie łącząc się z kazhual , klasyczna lub romantyczna szafa.
 2. Duże pary o średnicy większej niż 5 cm, z wypukłymi wzorami, inkrustowane diamentami, splot są używane jako akcesoria podczas wychodzenia.
 3. Z nimi idealne są sukienki koktajlowe i rozwijające się sukienki.
серьги конго из платинымодные платиновые серьги

Kolczyki z platyny z szafirami

Niesamowicie atrakcyjny w swej pozaziemskiej urodzie, ciemnoniebieski kamień w minionych stuleciach był uważany za dodatek do szlachty i osób królewskich dynastii. W studiach jubilerskich zawsze wysyłano go do szlachetnych metali szlachetnych. Współczesny świat wymazał granicę, w naszych czasach, aby zdobyć wspaniałe kolczyki z platyny z szafirem każdy z nas.

Sapphire nie ma ograniczeń wiekowych, kolczyki z kamieniem z platyny trafiają zarówno do młodych zaklinaczy, jak i dojrzałych piękności. Ważne są także dane zewnętrzne, chociaż dziewczyny z niebieskimi lub niebieskimi oczyma mogą używać szafiru do podkreślenia głębi oczu:

 1. Luksusowy minerał wygrywa w sojuszu z platyną, ponieważ zimny połysk w ostatniej chwili otula szafran chabrowej otchłani.
 2. Zgrabne modele ( woreczki Ścieżki z angielską zamkiem z małymi kamykami są wygodne w codziennym noszeniu.
 3. W przypadku specjalnych przypadków w kolekcji powinny znajdować się pary o złożonym projekcie, rysunku.
 4. Przepiękne kolczyki z szafirem wykonane z platyny i złota. Oba metale odsłaniają wszystkie aspekty piękna koloru.
серьги из платины с сапфирами

Kolczyki z platyny z perłami

Najlepszymi przyjaciółmi dziewczynek mogą być nie tylko luksusowe diamenty, ale także klejnoty uszlachetnione aksamitnym blaskiem. Nie mają ani jednego grama wulgaryzmu ani braku powściągliwości, są uwielbiane przez kobiety o dobrym seksie i dobrym guście. Kolczyki damskie wykonane z platyny, ozdobione perłami z masy perłowej, są hymnem do estetyki i piękna w czystej postaci.

Biżuteria z perłami - wybór światowych celebrytów na czerwony dywan. Ale możesz być kobiecy i wyrafinowany każdego dnia, pogrążając kolczyki z platyny z perłami:

 1. Przytrzymane pary z pojedynczym włączeniem, na przykład woreczki, są idealnym wyborem dla stylu biznesowego.
 2. Perła w ramce w kształcie liścia, figura geometryczna to stylowy dodatek do kobiecych wizerunków.
 3. Ozdoby z dekorem w kształcie diamentów, cyrkoniami sześciennymi w zawieszonych modelach, nietuzinkowe konfiguracje, tandem z żółtego złota - dopasowana rama z eleganckimi kokardkami.
серьги из платины с жемчугом женские серьги из платины

Kolczyki goździków z platyny

Miniatura goździki , a także torebki, - najlepsza opcja na co dzień. Małe kolczyki są bardzo popularne ze względu na niską wagę i przystępną cenę. Ale to nie są główne zalety goździków. Śliczne i delikatne kolczyki to platynowe wisiorki uniwersalne, a tymczasem delikatnie ozdabiają osobę nosząca, nie powodując, że obraz jest cięższy.

Stylowe warianty oferowane przez jubilerów są różnorodne:

 1. Najbardziej luksusowa opcja - włączenie diamentów, jako centralny element. Rama jest popularna w postaci łap, w które zamknięto minerał lub kilka diamentów.
 2. Dla romantycznych znaków uwagi są idealne pary z motywem miłości, na przykład w postaci serc.
 3. Młode fashionistki lubią zabawne woreczki - w postaci motyli, kokardek, pszczół, kwiatów.
 4. Liderzy preferencji są proste, ale spektakularne kształty geometryczne - okrągłe, kwadratowe, w kształcie rombu.
серьги гвоздики из платинысерьги пусеты платина

Kolczyki wykonane z platyny ze szmaragdem

Ozdoby ze wspaniałym szmaragdem - mieszkańcy czerwonych chodników i imprez towarzyskich. Kolczyki wykonane z platyny ze szmaragdami - kolejna piękna demonstracja, jak białe złoto, znakomicie podkreśla głębię jasnego klejnotu. Włączając kolczyki z diamentami z platyny, zauważ, że potrafią zwrócić na siebie uwagę. Dlatego warto zbudować łuk na modnym kontraście, to znaczy przeciwstawić się przyciągającym uwagę akcesoriom ze stylowym, ale nie jaskrawym strojem.

серьги из платины с изумрудом

Ile kosztują kolczyki z platyny?

Nie ma wątpliwości, że platyna jest uważana za jeden z najdroższych materiałów, co jest zalecane jako opłacalna inwestycja. Po przetworzeniu w sklepie jubilerskim cenny metal zwiększa cenę w porównaniu do nieobrobionej platyny. Z czynników wpływających na koszt, które mają piękne kolczyki wykonane z platyny, warto zwrócić uwagę na następujące niuanse:

 • waga produktu;
 • próbka;
 • używanie kamieni szlachetnych;
 • niezwykły design.
сколько стоят серьги из платины