Perfumy Signorina Misteriosa, stworzone przez mistrzów perfumerii Salvatore Ferragamo, przeznaczone są dla młodych dziewcząt, które narzucają swoje zasady życiu. Delikatny, ale bardzo wytrwały zapach w stylu orientalnym i owocowym otacza nieprzewidywalność i tajemniczość, których nikt nie potrafi rozwikłać!

Opis zapachu

Kompozycja perfum Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa to nowość 2016 roku. Bukiet aldehydowy został stworzony przez mistrzów perfumerii Sophie Labbe i Nicholasa Beaulieu. W nim perfumiarze elegancko biją innowacyjną aromatyczną interpretację akordów musu czarnej wanilii, odsłaniając sekrety przechowywane w najtajniejszym miejscu dusze każda dziewczyna. Po szczytowych nutach pojawia się dzikie jeżyny zaskakujące niespodziewaną zabawą i świeżością. Słodki zapach jeżyny jest zrównoważony nutami neroli, co daje uczucie gryzącej Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa1 chłód na skórze. Urok urzekającego uroku wydobywa subtelny niuans kwiatu pomarańczy, a bujna, zmysłowa tuberoza kusi wykwintną słodyczą, która jednak nie ma nic wspólnego ze snu. Uzupełnij wrażenie zapachów Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa nuty paczuli i musu z mleka. Te słodko-kuszące stylowe pociągnięcia przez długi czas nie pozwalają im opamiętać się, pozbyć tajemniczych wdzięków:

  • górne nuty: neroli, dzikie jeżyny;
  • nuty serca: kolor drzewa pomarańczowego, tuberoza;
  • dolne nuty: czarny mus waniliowy; mus z mleka; paczula.

Nowość perfumerii Salvatore Ferragamo, zaprezentowana w tym roku, jak dotąd cieszyło się nią tylko kilka osób, ale ci, którzy już testowali zapach Signorina Misteriosa, zauważają, że jest to idealne rozwiązanie na sezon jesienno-zimowy. Można go nosić zarówno jako perfumy codzienne, jak i wieczorowe.