Trąba z szalikiem - nagle i niespodziewanie pojawiła się na wybiegach mody kilka lat temu i stworzyła rodzaj furoru. Niezwykły design, oryginalny kształt i niezwykle wszechstronne pomysły sprawiły, że ten szalik stał się popularny na całym świecie. I nawet teraz, gdy zaczęło pojawiać się rzadziej w kolekcjach znanych projektantów, można go znaleźć na ulicach tak często, jak wcześniej. Przyjrzyjmy się bliżej, czym jest rurka z szyjką, jak można ją nosić i jaka jest tajemnica jej popularności.

Jak nazywa się szal?

Nawiasem mówiąc, ten szalik był już nazywany "fajką" w naszych rosyjskojęzycznych otwartych przestrzeniach. To naprawdę wygląda jak fajka, ponieważ jest solidna, ale wciąż jest więcej poprawnych nazw. Na przykład LIC. Tak nazywają ten szal za granicą. I mamy też inną wersję nazwy - zacisk. Na ogół jest wiele imion, ale szaliki są wciąż takie same, więc możesz użyć imienia, które będzie ci się bardziej podobało.


Zaczep do szarfy

Jak wspomniano powyżej, ten szalik jest bardzo podobny do fajki, ponieważ jest solidny. I najczęściej ten sam wąski, choć teraz są szersze modele. To znaczy, że ten szalik wygląda jak szyja ze swetra, tylko rozmiary różnią się.

Wielką zaletą czapki z szalikiem jest to, że można ją założyć na głowę, co w rzeczywistości można odgadnąć na podstawie jej nazwy. Oznacza to, że nie musisz nosić osobno szalika i oddzielnie kapelusza, masz rodzaj uniwersalnej opcji, dwa w jednym, jak to mówią.

W tym samym czasie możesz nosić szalik z czapką i jak szalik. A jeśli nagle pada lub zdajesz sobie sprawę, że wiatr jest zbyt zimny, jednym prostym ruchem możesz pociągnąć za nacisk na głowę. Ogólnie rzecz biorąc, jest bardzo stylowy i wygodny. Oryginalna konstrukcja zacisku sprawi, że będzie doskonałym dodatkiem do każdego obrazu.

cylinder szalika 1szalik czapka trąbka 2szalik czapka trąbka 3
szalik czapka trąbka 4szalik czapka trąbka 5szala czapka 6
szalik czapka trąbka 7szalik czapka trąbka 8szalik do rurki 9