Nierozpuszczone nowe letnie buty są często dość wytrzymałe, nawet jeśli wykonane są z miękkiej skóry. Dlatego przed noszeniem otwartych sandałów swobodnie i przez długi czas stopa potrzebuje czasu na adaptację i adaptację. Aby bezboleśnie przejść ten czas, specjaliści proponują nałożenie bawełnianych odcisków stóp na nogach. To akcesorium często staje się najlepszym asystentem, szczególnie dla aktywnych dziewcząt, które spędzają dużo czasu na nogach.

Sandały Footprints

Wielu uważa, że ​​spadkobiercy kobiet są reliktem przeszłości. Jednak wszystkie wątpliwości znikają, jeśli przynajmniej za ułamek zapytać o różnorodność modeli, które dziś oferują projektanci. Wiele dziewczyn nawet nie zdaje sobie sprawy, że za pomocą nieokreślonych i pozornie niepozornych śladów można oryginalnie dopełnić, a nawet udekorować stylowy wizerunek. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest wiele warte omówienia znaczenia tego akcesorium, spójrzmy szczegółowo, jakie są modele jałówek żeńskich i jak je nosić?

Klasyczne bezszwowe odciski stóp . Najbardziej praktycznymi najczęściej używanymi modelami, zaprojektowanymi do wykonywania ich bezpośredniej funkcji - ochrony przed pocieraniem stóp - są bawełniane obcasy bez szwu. Ten typ akcesoriów nie wznosi się i świetnie nadaje się do sandałów i butów, a także do twardych butów i letnie buty .

bawełniane footprints1bawełniane footprints2bawełniane footprints3

Podnóżki bez palców . Co zrobić, jeśli buty są tak otwarte, że nie można założyć skarpety, a nawet zwykłego buta? W takim przypadku można używać modeli z otwartymi palcami. Z reguły takie obcasy są szyte między kciukiem a palcem wskazującym, co pozwala na noszenie butów z membraną lub palcami.

bawełniane footprints4bawełniane footprints5bawełniane footprints6

Koronkowe oczka . Najpiękniejsze i najbardziej kobiece są uważane za modele koronek lub gipiury. Koronkowe podeszwy są bardziej prawdopodobne, że będą ozdobą, niż ochroną stóp. Chociaż, oczywiście, zapobiegają pojawianiu się modzeli, ale także taki dodatek delikatnie zdobi obraz i początkowo uzupełnia modne buty. Dlatego często sznurowane odciski stóp są noszone z demonstracją.

bawełniane footprints7bawełniane footprints8bawełniane footprints9