2015 zadowolonych kobiet z wieloma przyjemnymi odkryciami: płaszcz ponczo , chusty futrzane, bohatersko elegancki i nowe perfumy Gucci Bamboo. Ci, którzy śledzą kolekcję domów mody, wiedzą, że Bamboo to specjalna linia ich akcesoriów, hołd dla tego symbolu wytrzymałości, szczęścia i długowieczności. Od samego bambusa w nowym zapachu nie ma nic oprócz stylizowanej pokrywy. Niemniej jednak ta przyjemna i zrównoważona kompozycja stała się wartościową opcją dla współczesnych kobiet biznesu.

Trochę o Gucci Bamboo Bag

Jest to linia kultowych toreb, która została wypuszczona na rynek we Florencji w 1947 roku i jest poświęcona nowemu smakowi. Bamboo Bag kiedyś stała się bardzo popularna wśród celebrytów, więc szybko rozszerzyła listę swoich torebek. Jego charakterystyczną cechą jest uchwyt wykonany z naturalnego bambusa. W zaktualizowanych wersjach legendarnej torebki projektanci używali innych elementów bambusa: na przykład podstawy dekoracyjnych szczotek ze skóry.

Gucci Bamboo Perfume - opis zapachowy

Kompozycja zapachowa to wyrafinowany i świeży zapach, z odpowiednio dobraną i zbudowaną piramidą. Perfumy zostaną ujawnione łatwo rozpoznawalne, soczyste i chłodne, cytrusowe nuty bergamotki. Po nich następuje niezwykła i wielopłaszczyznowa mieszanka egzotycznych ylang-ylang, mocnej lilii z lśniącymi akordami pomarańczowych kwiatów. Ta część kompozycji jest raczej stabilna i trwa długo.

W końcu perfumy zostawiają ci pociąg z aksamitnego drzewa sandałowego, zmiękczonego abremia. Najważniejszą nutą będzie ciepła i pociągająca wanilia:

  • najważniejsze nuty: tarta bergamotka;
  • nutami serca: pachnące ylang-ylang, czysta asbolu lilia Casablanca i kolor pomarańczowy;
  • nutami bazy są drzewo sandałowe, ciepły bursztyn i wanilia tahitańska.

Całkowity czas utrzymywania się zapachu na skórze wynosi około 4 godzin.

Perfumy Gucci Bamboo stworzone dla stylowych kobiet o złożonym, wszechstronnym charakterze. Nazwa opisuje zapach bohaterki, jak to tylko możliwe. Jest delikatny i delikatny, wyrafinowany i elegancki, ale ma niesamowitą stabilność i jędrność. Taka kobieta poradzi sobie w każdych okolicznościach, przetrwa w każdej burzy. Jest pewna siebie, zna swoje cele i jest do nich zobowiązana.

Wschodnia mądrość - siła i pokój - połączyły się w jedno i stały się duszą tej kompozycji.

Była "Miss Izrael" i przyszły cud kobieta z filmu "Batman kontra Superman", słynny model Gal Dot, stały się twarzą firmy reklamowej. Według twórców jest ona prawdziwą personifikacją kobiety Bucka z Gucci.

Wzór i zapach

Harmonijne perfumy towarzyszą perfekcyjnemu wzornictwu. Ciecz umieszczana jest w przezroczystej wypukłej butelce ze ścisłymi liniami przypominającymi diament. Woda sama w sobie jest delikatnym różowo-liliowym kolorem. Czapeczka to stylowa, polerowana srebrna pokrywa wykonana w formie kawałka bambusa. Ten szczegół jest najważniejszy, podobnie jak uchwyty linii Gucci Bamboo. gucci bamboo1

Linia Gucci Bamboo to nie tylko perfumy:

  1. Perfumy Gucci Bamboo . Dostępne w trzech pojemnościach: 30, 50 i 75 ml. Średnia cena w sklepach: 50 ml - 86 USD, 75 ml - 101 USD.
  2. Gucci Bamboo Body Milk , 200 ml. Nie tylko pozostawia na skórze zapach tropikalnych kwiatów, ale także doskonale nawilża ją, czyniąc ją miękką i aksamitną.
  3. Dezodorant Gucci Bamboo . Zapewnij przyjemną pachnącą ochronę przez cały dzień.
  4. Gucci Bamboo żel pod prysznic , 200 ml. Pozwól Ci wygrzewać się w ramionach swojego ulubionego zapachu nawet w łazience.