Dla każdej kobiety torba to nie tylko praktyczna rzecz, ale także stylowy dodatek podkreślający modny wygląd. Torebki Hermes Birkin są dumą ich właściciela.

Światowa popularność

Czy brytyjska aktorka i piosenkarka Jane Birkin sądzi, że jej ucieczka z Francji do Wielkiej Brytanii w 1984 r. Przejdzie do historii światowego przemysłu modowego? Złapany w sąsiedztwie z przewodniczącym zarządu od Hermesa kobieta skarżyła się, że nie może znaleźć wygodnej torebki do chodzenia. Zauważyła, że ​​marzy o pojemnym akcesorium wykonanym z prawdziwej skóry, nie przeładowanym dekoracją. Jean-Louis Dumas potraktował to jako wyzwanie. Kilka tygodni później Jane dostała w prezencie tę samą torbę, o której marzyła. Minęły już ponad trzy dekady, a moda na taki model torby pozostała niezmieniona.

Hermes Birkin1Hermes birkin2Hermes Birkin3

Każda torebka wyprodukowana przez Hermesa to mini-arcydzieło. Są wykonywane ręcznie przy użyciu naturalnej skóry cielęcej i skóry zwierząt egzotycznych. Bez wątpienia torba Hermes Birkin to wskaźnik szacunku i wysokiego statusu społecznego, ponieważ koszt modeli wykonanych z egzotycznych rodzajów skóry i inkrustowanych drogocennymi kamieniami wynosi setki tysięcy dolarów. Ponadto są wydawane w limitowanych edycjach, więc zamożne kobiety muszą czekać miesiącami, by stać się właścicielką cenionej torebki. Najdroższa torba Hermesa Birkina została sprzedana w 2011 roku podczas aukcji Heritage. Licytacja zakończyła się kwotą około 203 tysięcy dolarów! 18 tys. Mniej zapłaconych za wyłącznego oryginalnego właściciela worka Hermes Birkin Diamond Himalayan, ozdobionego diamentami. Jeśli koszt ekskluzywnych modeli wynosi setki tysięcy dolarów, wtedy torby seryjne kosztują około 10 tysięcy dolarów, co również nie jest tanie. Oczywiście koszt toreb zależy od rodzaju skóry używanej do tworzenia modeli. Torba wykonana ze skóry krokodyla, strusia lub jaszczurki będzie kosztować więcej niż podobny model z cielęcej skóry. Ale na cenę produktu wpływa również liczba podobnych toreb, ponieważ zakup Hermesa Birkina to przede wszystkim chęć posiadania wyłączności.

Torby na każdy gust

Kobiece torebki kobiecej wyobraźni o łatwo rozpoznawalnych wzorach są wykonane w różnych rozmiarach i kolorach. Wyjątkowa konstrukcja pozwala na używanie ich jako akcesoriów codziennych i wieczorowych. Jeśli mówimy o obszernej torbie podróżnej, zrobi to model o długości 50-55 centymetrów. Potrzebujesz miniaturowej torebki, aby uzupełnić swój wieczorowy wygląd? Marka Hermes Birkin jest gotowa zaoferować eleganckie modele o długości od 20 do 40 centymetrów.

Każdy Torebka Hermes Birkin jest wyposażony w zamek z kluczem, który ma swój własny kod. Aby zakryć zamki, producent używa metali takich jak pallad i złoto. Chcesz ekskluzywny? Na Państwa życzenie zamki mogą być zdobione diamentami i pokryte skórą.

Jako ochrona przed zużyciem producent stosuje specjalne nogi. Zapobiegają one stykaniu się dna torby z powierzchnią, na której stoi. Jednak niezależnie od ceny torby, ale po jej użyciu, może stracić atrakcyjny wygląd. Marka Hermes oferuje właścicielom toreb Birkin takich usług jak przywrócenie okładki. Jest to oczywiście kosztowne, ale czasami bardziej opłacalne niż zakup nowego modelu.

Hermes Birkin4Hermes Birkin5Hermes Birkin6
Hermes birkin7Hermes birkin8Hermes birkin9
Hermes birkin10Hermes birkin11Hermes Birkin12