Po powrocie w 1837 r. Rodzina Hermes (pochodząca z Niemiec) otworzyła w Paryżu sklep z siodłami, który tworzył zespoły dla arystokratycznych koni. Wtedy, dla ludzi z najwyższych warstw społecznych, ważne było, aby mieć piękne i wysokiej jakości zespoły, które nie tylko rozmawiały z innymi o statusie ich właściciela, ale także zapewniały im bezpieczeństwo. Tak więc firma Hermes początkowo pozycjonowała swoje produkty jako unikalne, wysokiej jakości, stylowe i niedrogie dla każdego. Odtąd ta pozycja została zachowana, ale skórzane uprzęże zostały zastąpione przez skórzane akcesoria, perfumy i odzież, które firma również tworzy z powodzeniem.

Cechy charakterystyczne Hermesa

Zanim zrozumiesz cechy portfela Hermesa (marka nazywa się Birkin), powinieneś zwrócić uwagę na charakterystyczne cechy firmy:

  1. Logo firmy to zespół koni, który odzwierciedla historię tego domu mody. Już tutaj widzimy czytanie tradycji i naszej własnej historii, która mówi o wielowiekowych doświadczeniach.
  2. Hermes to gwarancja jakości, o czym świadczy fakt, że zamawiając produkt z ekskluzywnej skóry, można go odczekać od jednego do trzech lat.
  3. Produkty Hermesa mają podobieństwa (co jest typowe dla wszystkich kolekcji), które dyskretnie odróżniają produkty od towarów innych domów mody.

Portfele skórzane damskie Hermes: Wybór kształtu

Kształt portfeli tworzonych przez Hermesa ma klasyczne cechy: jest to prostokąt lub opcja składania. Większość modeli ma wydłużony kształt i wygląda elegancko, a jednocześnie ma minimalny wystrój. Portfele Hermes posiadają paski, na których na klamrze umieszczona jest litera H. To najbardziej rozpoznawalna część portfela Hermesa.

Portfel model Hermes Paris to kompaktowa opcja dla tych, którzy nie lubią szerokich i długich portfeli. Zapinany jest na pasek, ma cztery przegrody wewnątrz i może być używany jako wizytówka, ponieważ ma odpowiedni kształt i kilka kieszeni na karty.

Model Birkin może być używany jako torba. To uniwersalne akcesorium, które uzupełni zwięzły obraz bez niepotrzebnych szczegółów.

Portfele różnią się rozmiarem, który wynosi przeciętnie około 20 x 10 cm. Wewnątrz znajdują się przegródki na monety z zamkiem lub guzikiem, a także kilka przegródek na banknoty: niektóre z nich zapinane są na zamki błyskawiczne, druga część jest otwarta.

Dzisiaj nikt nie może się obejść bez kart, dlatego wydzielono dla nich osobny obszar: z reguły składa się z 8 kieszeni w każdym modelu.

Charakterystyczną cechą portfeli Hermes jest logo z metalicznym połyskiem w kształcie litery H lub okrągły przycisk z nazwą domu mody. To logo jest zawsze elementem zapięcia.

Materiał portfela Hermesa

Hermes tworzy portfele wykonane w całości ze skóry - nie ma miejsca na tkaniny i nienaturalne zamienniki. Oczywiście, ta najwyższej jakości skóra jest miękka, przyjemna w dotyku i ma delikatny naturalny wzór.

Portfele damskie Hermes: Wybór kolorów

Różnorodność kolekcji portfeli Hermes przynosi kolor: jest zawsze jasny, chociaż istnieją czarne klasyczne opcje. Kolor jest zawsze nasycony, soczysty i przyciąga wzrok, pozwala poznać linię Hermes. Ten dom mody uwielbia produkować modele pomarańczowe i terakotowe, szkarłatne i błękitne. Kolor akcesorium jest zawsze solidny, bez wkładek.

Oryginalne portfele Hermes: jak nie kupować fałszywek?

  1. Dom mody Hermes nigdy nie robi rabatów, więc produkty Hermes sprzedawane z dyskontem powinny budzić wątpliwości co do ich autentyczności.
  2. Hermes nigdy nie robi zamków i klamerek w kolorze złotym - tylko metalicznym (z wyjątkiem modeli zamawianych indywidualnie).
  3. Metalowe części portfela zawsze odzwierciedlają logo - albo literę H, albo grawerowaną nazwę firmy.
  4. Skóra, z której wykonane są akcesoria Hermes, jest miękka, wysokiej jakości, a zatem szorstka, skrzypiąca i gruba skóra, a także nierówne szwy mówią o torebce trzeciej strony, która oprócz nazwy Hermes nie ma ze sobą nic wspólnego.
Hermes Wallets 1Hermes 2 PortfeleHermes 3 Portfele
Hermes 4 PortfeleTorebki Hermes 5Hermes 6 Portfele
Hermes 7 PortfeleHermes 8 PortfeleHermes 9 Portfele