Na morzu iw mieście w upalny dzień trudno jest obejść się bez kapelusza. Ponadto czapki letnie nie tylko chronią przed palącym słońcem. Jest to dziś niezwykle stylowy dodatek, który powinien pojawić się w szafie wszystkich modnych kobiet.

Modne czapki letnie

W nowym sezonie różne letnie kapelusze dla kobiet ułatwiają znalezienie modelu dla każdego stylu ubioru i rodzaju wyglądu.

  1. Kapelusz letni z szerokim rondem jest najbardziej odpowiednią opcją dla stworzenia romantycznego wyglądu. Taki kapelusz doskonale uzupełnia swobodne długie sukienki w podłodze, dopuszczalne jest noszenie go i pod spodniami, jeśli mają szeroki krój i są wykonane z cienkiej tkaniny latającej. Jedynym tabu dla letnich kapeluszy z dużym rondem jest niewielki wzrost. Jeśli jesteś na piętach nie wyższych niż 160 cm, to musisz zwrócić uwagę na inne modele.
  2. Możesz stworzyć wyrafinowany i elegancki wizerunek przy pomocy letnich damskich czapek typu "conot". Nie jest konieczne, aby były wykonane ze słomy. Czapki letnie wykonane z lnu są dziś bardzo modne i mogą z łatwością zastąpić słomę, najważniejszą rzeczą jest ich charakterystyczny kształt.
  3. Modne czapki letnie w formie turbanów nadają się na plażę i wypoczynek wypoczynkowy. Możesz je nosić z prostymi, długimi tunikami i bawełnianymi sukienkami. W połączeniu z greckimi sandałami uzyskasz kobiecy wygląd.
  4. Nowością wśród letnich damskich kapeluszy słomkowych jest forma w kształcie kepi-melonika. Ten model prawie nie ma pól, ale jest mały przyłbica. Jest to raczej odważna opcja, ale została doceniona i kilka marek używanych w ich kolekcjach naraz.

Czapki letnie: definiujemy styl

Teraz kilka słów o prawidłowym wyborze modelu. Modne modele z szerokim rondem będą dobrze wyglądać na pulchne dziewczyny. Możesz też spróbować opcji kowboja. Jeśli masz kręte kształty i ładne okrągłe policzki, idealnym rozwiązaniem są asymetryczne style z krótkimi marginesami.

Do kształtu twarzy "serce" najlepiej nadają się czapki letnie z rondem średniej długości, dopasowane do bioder. Wydłużone rysy twarzy nie mogą być oprawione w kwadratowy kapelusz. W takim przypadku należy zwracać uwagę na modele z szerokim rondem i niskim chwytem - wizualnie nadają one twarzy okrągły kształt.

Jeśli chodzi o wzrost, wysokie, dostojne dziewczęta mają styl z szerokim rondem i różnymi dekoracyjnymi elementami. Z małym wzrostem zbyt skomplikowanym i dużym kapeluszem sprawi, że dziewczyna będzie wyglądać jak bajkowy gnom. Nawiasem mówiąc, małe kapelusze wizualnie sprawiają, że kobieta jest młodsza, a eleganckie modele z dużymi bokami naprzeciwko dodają kilka lat.

Jeśli chodzi o kolory, brunetki mają więcej szczęścia. Mogą sobie pozwolić na kapelusz w różnych odcieniach. Blondynki powinny odrzucić piasek panami, beżowe lub żółte kwiaty, czarny nie jest najlepszym wyborem.

Jak nosić letni kapelusz ze słońca?

Modele młodzieżowe przypominające czapka damska nosimy ze sportowymi ubraniami: letnie szorty , T-shirty, luźne T-shirty i dżinsy. Dżinsy świetnie pasują do stylu kowbojskiego z zaokrąglonymi polami.

Panamy z tekstyliów noszone są z krótkimi bawełnianymi sukienkami, spódnicami lub spodenkami różnej długości. Niektórzy uważają, że takie letnie kapelusze są przeznaczone tylko dla młodych ludzi. Ale dzięki odpowiedniemu doborowi modelu i kombinacji z ubraniami będziesz wyglądać słodko i świeżo, ale nie zabawnie.

W nowym sezonie styl morski wraca do mody. Zarówno małe kapsle w formie czapki woluminu, jak i stylowe modele z szerokim rondem będą do niego zbliżać. Pierwsze są bardziej odpowiednie na krótkie sukienki i sukienki, a te ostatnie dobrze uzupełniają długie sukienki w podłodze.

czapki letnie dla kobiet 1czapki letnie dla kobiet 2damskie czapki letnie 3
czapki letnie dla kobiet 4czapki letnie dla kobiet 5czapki letnie dla kobiet 6
czapki letnie dla kobiet 7Damskie letnie kapelusze 8damskie czapki letnie 9