Zegarki z kolekcji Chopard Imperiale ucieleśniają prawdziwy luksus i niezrównaną szwajcarską jakość, znaną i poszukiwaną na całym świecie. Historia marki, znana dziś na całym świecie, rozpoczęła się w 1860 roku, kiedy Louis Ulisses Schopard w Sonvilliers otworzył mały warsztat zegarmistrzowski. Później sam zaczął produkować zegarki, na zakup których klienci pochodzili nie tylko z całej Szwajcarii, ale także z Europy Wschodniej, Skandynawii. Od 1937 roku firma mieszka w Genewie - stolicy zegarmistrzostwa. Menedżerowie marki byli kiedyś wnukiem założyciela, Paula-André Choparda, Karla Scheufele, znanego jubilera-zegarmistrza z Niemiec, i Karoliny Gruosi-Scheufele, córki Karla, dziś kieruje produkcją damskich zegarków i biżuterii.

Zegarki Chopard Imperiale

Zegarki z kolekcji Imperiale, wyprodukowane przez markę Chopard, należą do luksusowych modeli, idealnie podkreślają wysoki status i pozycję właściciela. Uosabiają wspaniałość, kaprysy, harmonię, wyrafinowanie i zmysłowość. Dzięki temu akcesorium można przenieść do bajki, w której wszystko jest pokryte złotem i wysadzane diamentami. Modele Chopard Imperiale, które są w kolekcji ponad sześćdziesięciu, zaprojektowane dla pewności siebie i ich nieodpartych kobiet, które szukają własnych w każdych okolicznościach. Do produkcji wykwintnych modeli używa się różowego, żółtego i białego złota, a korpus wykonany jest z mocnej stali nierdzewnej. Prawdziwa wartość to modele, w których tarcza i obudowa są inkrustowane świecącymi ametystami. Ten minerał jest wypełniony energią delikatną liliowy . Otoczony szlachetnym białym, klasycznym żółtym i delikatnym różowym złotem, kamienie wyglądają niesamowicie! Kolejnym skarbem kolekcji są zegarki inkrustowane wykwintnymi diamentami, delikatnymi różami i bogatymi szafirami, a także wyjątkowymi klejnotami.

Chopard Imperiale1Chopard Imperiale2Chopard Imperiale3
Chopard Imperiale4Chopard Imperiale5Chopard Imperiale6
Chopard Imperiale7Chopard Imperiale8Chopard Imperiale9

Dzięki rozległej wiedzy i długoletniemu doświadczeniu mistrzów ponad czterdziestu pięciu specjalistów zajmujących się rozwojem każdego modelu, jak zegarek stworzony przez markę Chopard, nie ma wątpliwości. Zarząd firmy nadal stymuluje kreatywność i pomysłowość pracowników na wszystkich szczeblach, dążąc do doskonałości.

Chopard Imperiale10Chopard Imperiale11Chopard Imperiale12
Chopard Imperiale13Chopard Imperiale14Chopard Imperiale15
Chopard Imperiale16Chopard Imperiale17Chopard Imperiale18