Jeśli zamierzasz kupić produkt futrzany, prawdopodobnie wszystkie kobiety mają pytanie, które z nich powinny preferować? W końcu każda prawdziwa fashionistka chce, aby jej nowe ubrania były modne, piękne i wysokiej jakości. Nic dziwnego, że najdroższe płaszcze są eleganckie, luksusowe i eleganckie, więc ta rzecz stanie się prawdziwą ozdobą każdej kobiety. Oczywiście dotyczy to przede wszystkim tych pań, które chcą podkreślić swój szczególny status i nienaganny gust. Naturalne futra zawsze pozostają w trendzie, ale co jest najdroższym futrem?

Najbardziej elitarne futra

Pomimo faktu, że wszystkie produkty futrzarskie są bardzo cenne i kosztują dużo pieniędzy, to jednak są te, które są w szczególności popyt. Wyglądają nie tylko pięknie i elegancko, ale nadają obrazowi prawdziwie królewską świetność.

Pierwsze miejsce zajmuje futro vicuna , którego futra są bardzo drogie i mają niezrównany wygląd. Być może powstają z niego najdroższe płaszcze na świecie. Czerwonawy odcień wygląda bardzo luksusowo i elegancko. Taki produkt jest bardzo miękki w dotyku, a mimo tego, że futro jest dość cienkie, vicuna doskonale ogrzewa się w zimnych porach roku. A jeśli zespół zostanie uzupełniony futrzaną czapką z wigonia, to żadna dziewczyna nie oprze się takiej sukience.

najdroższy futrzany płaszcz 2najdroższy futro 8

Drugie miejsce honorowe wśród najdroższych futer z futra otrzymały produkty rysia . Ze względu na swój niesamowity kolor, są liderami piękna. Luksusowo wygląda dziewczyna w długim płaszczu. Z jej strojem niewątpliwie przyciągnie uwagę innych, wywołując zachwyt i podziw.

najdroższy futro 4najdroższy futro 5

Na trzecim miejscu były płaszcze z futra sable . To futro kojarzy się z bogactwem i luksusem od czasów starożytnych. Wygląda bardzo ładnie, czarny sobolowy "krzyż". Ten produkt podkreśla kobiecą elegancję i wyrafinowanie. Ale w pięknie jest on gorszy od sobolego Barguzina, który uważany jest za dość kosztowną przyjemność. Brązowy kolor z czarnym odcieniem nadaje futrze szyku i szlachetności.

najdroższy futrzany płaszcz 1najdroższy futro 9

Na tym samym poziomie z produktami sable go z norki . Jedwabiste i miękkie futro nie pozostawi obojętnym żadnej kobiecie. Nic dziwnego, że takie płaszcze są cenione przez hollywoodzkie gwiazdy, kontynuując podbój fashionistek ze względu na jego elegancję, piękno i wysoką jakość. Wśród bogatych kolorów najdroższym futrem z norek jest biały futerkowy strój. Jednak czarne, brązowe i szare produkty nie ustępują pięknu i elegancji.

najdroższy futrzany płaszcz 6najdroższy futro 7