Piękna i jędrna kobieca pierś zawsze fascynowała i inspirowała mężczyzn. Bez względu na to, co mówią o pięknie oczu dziewczyny, spojrzenie mężczyzny z konieczności spoczywa na dekolcie. Dlatego warto ostrożnie podejść do wyboru biustonosza, ponieważ zależy to bezpośrednio od tego, jak będą wyglądały Twoje wdzięki w konkretnym stroju. Wśród ogromnej różnorodności bielizny damskiej na szczególną uwagę zasługuje stanik typu bardon.

Funkcje biustonosza typu bardon

O wyglądzie tego ubrania mówi sama nazwa. Kubki tego biustonosza przypominają małe balkony. Mogą być zarówno czysto zamknięte, jak i odważnie otwarte. Główną cechą wyróżniającą jest owalna lub prawie prosta linia powstałego dekoltu. Wrażenie jest takie, jakby biustonosz jest mały dla właściciela, czyli wizualnie piersi wyglądają bardziej niż w rzeczywistości. Ponadto istnieją modele, w których istnieje popularny push-up. Dzięki niemu możesz sprawić, że Twoje wdzięki będzie jeszcze bardziej apetyczne. Biustonosz typu "Balconette" ma zwykle kość lub wyprofilowaną miseczkę, która pozwala również dobrze podtrzymywać piersi, nadając mu uwodzicielski i nieskazitelny wygląd.

Jego materiał może być dowolny - od przezroczystej, seksownej koronki, przyjemnej w dotyku gładkiej satyny i praktycznej bawełny.

Pasy na biustonoszu są najczęściej umiejscowione szeroko, zapinane blisko pachy. Mogą być zarówno szyte, jak i zdejmowane. W przypadku większości modeli są one rozpięte. Umożliwia to ich całkowite usunięcie lub zastąpienie niewidocznymi taśmami silikonowymi. Dobrą alternatywą na wieczorne wyjścia są ozdobne ramiączka ozdobione drobnymi cyrkoniami.

Aby biustonosz wyglądał idealnie i nie czołgał się, wielu producentów bielizny używa trochę sztuczek. Biustonosz typu balconette popularnej marki Milavitsa ma cienką wkładkę silikonową na całym obwodzie od wewnątrz, dzięki czemu bez ramiączek wygląda jak rękawiczka. Ten szczegół ratuje kobietę przed niedogodnościami związanymi z ciągłym korygowaniem bielizny.

Z czym się ubrać?

Biustonosz typu bardonette jest idealny na następujące stroje:

  • sukienki z odkrytymi ramionami;
  • ubrania z kwadratowymi dekoltami;
  • modne bluzki lub sukienki bandeau .

Nie będzie spoglądać spod nich i pozostanie całkowicie niezauważalny, podczas gdy twoje wspaniałe piersi, wręcz przeciwnie, będą przyciągać podziwiające spojrzenia, szczególnie jeśli wolisz biustonosz typu bardon z pompką.

Ten stanik nie jest odpowiedni, jeśli nosisz sukienkę lub bluzkę w kształcie litery V lub głębokim okrągłym dekoltem. Będzie strasznie brzydko widzieć pod takimi ubraniami.

Tajemnice wyboru

Najważniejszą rzeczą do rozważenia przy zakupie jest rozmiar. Uważa się, że ten model najlepiej nadaje się dla kobiet z biustem C i więcej.

Nie zaleca się kupowania zbyt blisko opcji. Sam biustonosz z biustonoszem został zaprojektowany i zszyta tak, aby lekko odpychał klatkę piersiową. To wystarcza, aby podkreślić zalety ich sylwetki. Jeśli jest mały jego właściciel, może to prowadzić do zakłócenia przepływu krwi i wielu innych niepożądanych skutków.

Jeśli kupisz większy biustonosz, to będzie wyglądać brzydko. Kubki będą wyglądać puste. Dlatego warto poświęcić swój cenny czas, próbując na płótno, aby znaleźć to, czego potrzebujesz.

Ważną rolę odgrywa jakość lnu. Zgrabne i równe szwy, dobrze skrojone i przyjemne dla ciała - to gwarancja, że ​​będziesz nosić biustonosz z balconetą przez długi czas iz przyjemnością.

stanik biustonosz 1stanik biustonosz 2stanik balconette 3
stanik balconette 4stanik biustonosz 5stanik biustonosz 6
stanik biustonosz 7stanik biustonosz 8stanik typu bardonette 9