Jeśli nie masz czasu, aby przygotować się do sezonu letniego w pożądanym kształcie, jednoczęściowy strój kąpielowy z efektem przeciągania - to, czego potrzebujesz. Specjalne właściwości tkaniny pozwalają wizualnie "usunąć", zgodnie z oświadczeniami różnych firm produkcyjnych, od 1 do 5 kg.

Materiały

Produkowane topione kostiumy kąpielowe wyszczuplające, głównie z poliestru i poliamidu o wysokiej zawartości lycry lub elastanu. Materiały opatentowane przez wiele marek specjalnie dla nich zaprojektowane, stosownie do nich (na przykład Miratex z Miraclesuit). Zawartość Lycra w modelach modelowania powinna wynosić co najmniej 20%, jednak nie więcej niż 30%, ponieważ w tym przypadku praktycznie nie pozwala na przejście powietrza, co nie tylko spowoduje dyskomfort, ale będzie również wyjątkowo higieniczne. Wyjątkiem są stroje kąpielowe dla sportowców.

Na co zwrócić uwagę?
  1. Puchar . W zależności od wielkości ciała, musisz zdecydować się na filiżankę. Dziewczęta z małym biustem powinny zwracać uwagę na strój kąpielowy jednoczęściowy z efektem przeciągania przy pomocy push-on - w przeciwnym razie materiał elastyczny ukryje nie tylko brzuszek lub boki, ale także piersi. Panie z zaokrąglonymi kształtami również powinny brać pod uwagę ten moment. Jeśli kupisz wyszczuplający strój kąpielowy do pływania w basenie, gdzie niezawodne mocowanie piersi jest konieczne, model będzie się obywał bez filiżanki. Jeśli chcesz, aby twoje piersi były pięknie złożone, a nie "rozmazane" i spłaszczone, wybierz miękki kubek z minimalnymi wkładkami.
  2. Kolorowanie . Kolor zamkniętego kombinezonu wyszczuplającego może również pomóc w dostosowaniu sylwetki. Od dawna wiadomo, że ciemne kolory są wizualnie smukłe. Dlatego wiele marek oferuje modele kształtujące w kolorach czarnym, niebieskim i innych ciemnych z jasnymi wstawkami. Drugi trik - strefowy strój kąpielowy. To zabarwienie pomoże ci pięknie podkreślić talię (na przykład modele z jasnym, kolorowym wzorem u góry i monochromatycznym ciemnym dnem wyglądają dobrze). Trzecia idea kolorowania strojów kąpielowych o ciągłym działaniu - wzory geometryczne lub zwierzęce. Drukuj średniej wielkości będzie "falować" w oczy, tym samym opóźniając uwagę od wad postaci, a paski, trójkąty lub promienie umieszczone pod odpowiednim kątem optycznie rozciągną figurę.
  3. Wycinanka . Naturalnie najbardziej spektakularny jest dekolt w kształcie litery "V". Podobnie jak paski, wizualnie dodaje wzrostu, sprawia, że ​​górna część ciała jest bardziej smukła. Nawiasem mówiąc, w niektórych gładkich, wyszczuplających strojach kąpielowych projektanci robią imitacje głębokiego cięcia, wydłużając dekolt do talii z jasnym wykończeniem.
solidne stroje kąpielowe o działaniu kojącym1solidne stroje kąpielowe o działaniu wyszczuplającym2solidne stroje kąpielowe o działaniu wyszczuplającym3
solidne stroje kąpielowe o działaniu wyszczuplającym4solidne stroje kąpielowe o działaniu wyszczuplającym5jednoczęściowe kostiumy kąpielowe o działaniu wyszczuplającym6
jednoczęściowe stroje kąpielowe z efektem wyszczuplenia7jednoczęściowe stroje kąpielowe z efektem wyszczuplenia8jednoczęściowe kostiumy kąpielowe o działaniu kojącym9