Drzwi do dżinsów są dziś uważane za bardzo stylowy element garderoby. Dodatkowo dzięki temu możesz stworzyć oryginalny obraz. Dżinsy, schowane pod spodem, docenią te dziewczyny, które cenią wygodę i wygodę.

Dżinsy z klapami - kilka sposobów na skrócenie spodni

Aby prawidłowo i pięknie jeździć dżinsami, skorzystaj z następujących opcji:

  • Model " chłopak "Zawiń tuż poniżej łydki - otwarta kostka wygląda bardzo kobieco i seksownie;
  • jeśli twoje dżinsy mają elementy dekoracyjne w postaci dziur, zadrapań, odważnie wykonuj kilka pleców - obraz stanie się bardziej śmiały i zbuntowany;
  • Możesz podkasać klasykę, zwijając spodnie w tubę - ta metoda jest dość interesująca i nie bita;
  • Kieruj się zasadą: im węższe są dżinsy, im węższa brama, ale nawet na szerokich nogawkach należy unikać zbyt szerokich zakrętów - sprawią, że figura stanie się szersza i bardziej masywna;
  • jeśli nie jesteś zwolennikiem eksperymentów, po prostu gotowe jeansy z klapkami poniżej - w nich poczujesz się pewnie i modnie.

Możesz "skrócić" prawie każdy model dżinsów, z wyjątkiem "chudych" i "szczupłych" - muszą one całkowicie dopasować nogę do kostki.

Z tym, co nosić damskie dżinsy z dżigem?

Efektowne i przyciągające wzrok stroje można tworzyć za pomocą różnych stylów:

  • miejskie lub codzienne obrazy do noszenia na co dzień są uzyskiwane, jeśli łączysz podkasane dżinsy z trampkami, sandałami, trampkami;
  • Glamour można uzyskać, nosząc modne dżinsy z wysoką frekwencją z botkami trampki , buty na obcasach.

Najlepiej wybrać wolny styl młodzieżowy iw zależności od tego dokąd się wybierasz i jakie buty chcesz nosić. Otwarty top z cekinami lub nadruk nadaje się na imprezę, do nauki, zakupów i spacerów, wolą sweter, sweterek. Pierwszym rozwiązaniem może być uzupełniony przez małą sprzęgła, drugie - worka zbiorczego lub plecaka.

Trudno powiedzieć, jak dżinsy nazywa się dżinsem, ponieważ uzyskuje się prawie każdy styl, ale z pewnością można zauważyć, że są one teraz u szczytu popularności.

Zwinięte jeansy 1Dżinsy z zakładką 2Zwinięte dżinsy 3
Dżinsy schowane 4Jeansy w rolkach 5Zwinięte dżinsy 6
Dżinsy otulone 7Zwinięte dżinsy 8Zwinięte dżinsy 9