Wschód - to nie tylko cienki, ale najlepszych, jeśli mówimy o suknie tej tajemniczej kultury. Delikatny jedwab, półprzezroczysty szyfon, delikatny wzór - każdy szczegół sukienki w orientalnym stylu zawiera sekret i głębię wieków.

Często, dla Europejczyków, orientalne stroje są po prostu pięknym i egzotycznym strojem, ale dla nosiciela tej kultury to z pewnością znacznie więcej - specjalne wzory i style wyrażają postawę Wschodnich ludzi do świata i mogą wiele powiedzieć o ich stylu życia.

Piękne orientalne stroje są w stanie stworzyć prawdziwą Szeherezadę dziewczyny - a nawet jeśli nie ma orientalnego kształtu oka, wybór sukienki powie każdemu, że ceni sobie nie tylko własną, ale także tradycje innych ludzi.

Suknie wieczorowe w styl wschodni

Orientalne stroje z reguły łączą kilka elementów:

  • nasycony druk;
  • elementy narodowej odzieży - kolory, wzory, krój.

Każda orientalna sukienka ma cechy charakterystyczne dla każdej konkretnej kultury. Najbardziej uderzające stroje mogą pochwalić się Japonkami, Koreańczykami i Chińczykami, kobietami ze świata arabskiego i Indiankami.

  1. Sukienki w stylu orientalnym w stylu indyjskim. Wiadomo, że indyjskie kobiety noszą sari, a ich świąteczna wersja zdobiona jest wieloma kamieniami, złotymi nitkami i ozdobnymi kontrastowymi wzorami. W wersji wieczorowej sukienka w połączeniu ze spodniami może wyglądać oryginalnie.
  2. Długie orientalne stroje w arabskim stylu. Arabskie piękności noszą długie sukienki z orientalnym nadrukiem. Wersja europejska może być z rękawem na jednym ramieniu lub ogólnie bez rękawów z gorsetem. Ważnym elementem arabskiej sukienki jest błyszczący wzór.
  3. Sukienki z orientalnym ornamentem w japońskim stylu. Japoński styl bardzo jasne, w którym pojawiają się kontrastujące kombinacje - czarne z białym, czerwonym, żółtym i zielonym. Wielu Japończyków ma bardzo artystyczną percepcję świata, co odzwierciedlają sukienki - motywy natury, mityczne smoki i symbole narodowe są niezbywalnymi atrybutami japońskiego stroju.
sukienki w stylu orientalnym 1sukienki w stylu orientalnym 2sukienki w orientalnym stylu 3
sukienki w stylu orientalnym 4sukienki w stylu orientalnym 5sukienki w orientalnym stylu 6
sukienki w stylu orientalnym 7sukienki w stylu orientalnym 8sukienki w stylu orientalnym 9