Każda fashionistka stara się stworzyć wizerunek nie tylko zgodnie z modnym stylem, ale także wygodnym, praktycznym i funkcjonalnym. Jest to szczególnie ważne w zimnych porach roku. W końcu często trzeba wybierać pomiędzy trendami, które podkreślają szczupłość i elegancję, a niezawodnymi ciepłymi rzeczami, które nadają masie i objętości masywność. W takim przypadku projektanci sugerują użycie niewidocznych akcesoriów. Jednym z nich są filcowe wkładki.

Filcowe wkładki do butów wykonane są z tłoczonej naturalnej wełny. Najczęściej do tego użytku używa się strzyżenia owiec. Dzięki temu wkładki pomagają stopom być ciepłe i suche nawet w najsilniejszych mrozach. Dużą zaletą tego elementu garderoby jest ich zdolność do zatrzymywania ciepła nawet po zamoczeniu. Dlatego wkładki filcowe wkładane są do butów szczególnie podczas mokrej wilgotnej pogody.

Buty z wkładkami z filcu

Oprócz wyjmowanych wkładek z filcu, projektanci oferują piękne buty z naturalną podstawą lub szyte akcesoria. Podobne modele nie są prezentowane przez dużą różnorodność. Dziś są to:

  1. Kapcie na filcowej wkładce . Obuwie domowe na naturalnej podstawie - idealna, przyczyniając się do reszty nóg po długim, pracowitym dniu. Na dzień dzisiejszy można wybrać pantofle jako otwarte lub zamknięte.
  2. Dziane buty na filcowych wkładkach . Projektanci oferują wyrafinowane, ręcznie robione buty z wkładką z filcu dla miłośników oryginalności. Takie modele są reprezentowane przez buty z dzianiny wykonane z ciepłej przędzy. Buty mogą również służyć jako buty domowe. Ale jeśli kupisz wysokie modele grubej przędzy na solidnych podstawach, to piękne buty z dzianiny idealnie zastąpią ciepłe buty w suchą, zimną pogodę.
filcowe wkładki1filcowe wkładki2filcowe wkładki3
filcowe wkładki4filcowe wkładki5filcowe wkładki6
filcowe wkładki7filcowe wkładki8filcowe wkładki9