Przezroczyste sukienki wyglądają seksownie i uroczo na dziewczętach. Ale aby wyglądać atrakcyjnie, a nie wulgarnie, musisz uważnie wybierać bieliznę i halki.

Halka pod przezroczystą sukienką

Przezroczyste sukienki mogą być wykonane z siateczki, szyfonu, koronki. Dla niektórych wystarczy wybrać tylko piękną bieliznę, ale są też takie, które wymagają halki.

Pokrowiec pod przezroczystą sukienką może wyglądać inaczej:

  1. W formie halki do połowy uda wykonane z elastycznego materiału z efektem niewidoczności pod ubraniem. Z reguły taka spódnica ma obcisłą sylwetkę, dzięki czemu nie tylko przyzwoicie uszy, ale także poprawi figurę.
  2. Przedstawienie rozkloszowanej spódnicy wykonanej z delikatnego jedwabistego materiału, która także ukryje intymne sekrety i spełni inną ważną funkcję - nie pozwoli, by spód sukienki przylgnął do ciała.
  3. Elastyczna mini spódniczka jest odpowiednia dla dziewczynek o idealnej figurze, które nie chcą pokazywać ludzi wokół bielizny, ale nie mają nic przeciwko pięknym nogom.
  4. Prosta spódnica o sylwetce to bardzo wygodna rzecz, odpowiednia dla kobiet o różnych typach figur, preferujących dziewczyny przezroczyste sukienki wolna sylwetka.

Co założyć pod przezroczystą sukienkę?

Odpowiedź na to pytanie jest rozwiązywana w zależności od statusu wydarzenia. Na wszelkiego rodzaju okazje świąteczne i korporacyjne niezbędna jest halka na przezroczystą sukienkę. Przy okazji, jeśli nie masz czasu na znalezienie odpowiedniego atrybutu, możesz łatwo uszyć prosty povyubnik z małego kawałka dzianiny lub lekkiej tkaniny, połączonej w kolorze. Aby to zrobić, wystarczy wykonać pomiary w talii i biodrach, wykonać boczne szwy i "dopasować" do domowej halki na wąskiej dziąsło.

Na imprezę z przyjaciółmi, wydarzenia w wolnym, swobodnym stylu, możesz wziąć bieliznę pod przezroczystą sukienkę. Na przykład sukienki z siatki dobrze łączą się z dzianinowymi koszulkami i spodenkami. Dziewczęta o niedoskonałej sylwetce powinny zwracać uwagę na podłużne T-shirty, a kobiety mody z parametrami modelu - na krótkie topy i zamknięte majtki z wysokim stanem. Szyfonowe stroje są idealne do dopasowania body, nieprzejrzystej bielizny, pokolorowanej. Koronkowe sukienki zaleca się nosić z gładką koszulą w płaszczu.

Halka na przezroczystą sukienkę1szyfon pod przezroczystą sukienkę2kucyk pod przezroczystą sukienką3
kucyk pod przezroczystą sukienkę4szyfon pod przezroczystą suknią5Halka pod przezroczystą sukienką6
halki na przezroczysty strój7Halka na przezroczysty strój8Halka na przeźroczystą sukienkę9