Podwiązki to urocza i seksowna bielizna. Były one szeroko rozpowszechnione od XVIII wieku do początków XX wieku, dziś są używane głównie jako rzeczy dekoracyjne, estetyczne, detal erotycznej orientacji.

Jak nosić podwiązkę z pończochami?

Istnieją zasady noszenia podwiązek:

  1. Ten element ubioru jest bardziej odpowiedni na ciepłą porę roku.
  2. Pończochy z podwiązkami z ubraniami i sportowymi butami - szorty, topy, trampki wyglądają bez smaku.
  3. Czarne pończochy z podwiązkami wyglądają dobrze, dopóki nie sprawią, że obraz będzie wulgarny. Na przykład powinieneś unikać kombinacji pończoch w dużych oczkach i podwiązkach.
  4. Zakładając krótką sukienkę lub spódnicę, upewnij się, że pończochy nie są widoczne, a podwiązka nie wyróżnia się.
  5. Niezwykle harmonizuje pończochy z podwiązką z butami na obcasie tego samego koloru. Ta kombinacja sprawia, że ​​nogi są dłuższe i cieńsze.
  6. Pończochy ślubne i podwiązki - tradycyjne atuty sukienki młodej dziewczyny. Białe lub mięsne pończochy i koronkowe podwiązki dla panny młodej są niezwykle delikatne i kuszące, aby wyglądać. Podwiązka może być szeroka lub wąska, w postaci gumki lub wstążki ozdobionej cyrkoniami lub barwionej. Może przenosić obciążenia funkcjonalne, podtrzymywać pończochy i może być tylko pięknym atrybutem. W tym drugim przypadku akcesorium jest noszone na jednej nodze i usuwane przez pana młodego podczas pokazu gier ślubnych lub po świętowaniu w intymnej atmosferze.

Pas i gorset do pończoch z podwiązkami

Wybierając pasek, musisz wiedzieć, że powinien on idealnie pasować do pończoch i bielizny, inaczej będziesz wyglądał, delikatnie mówiąc, zabawnie. Obecnie można kupić satynowy, koronkowy, skórzany pasek z dwoma, czterema lub więcej podwiązkami, które pomogą pończochy idealnie leżeć na nogach. Pończochy pasowe wygodne w noszeniu - nie zsuwają się, nie zbierają. Zaleca się noszenie z rozkloszowanymi i prostymi sukienkami i spódnicami. Dostępne są również akcesoria korygujące kształt, które sprawiają, że objętości są wizualnie mniejsze, a sylwetka jest bardziej elegancka.

Zestaw, w tym gorset z podwiązkami i pończochami, używany jest głównie przez kobiety w romantycznych randkach i grach miłosnych. Ale możesz ją założyć na wieczorne wydarzenie, dodając spódnicę, kurtkę, bluzkę. W tym przypadku warto jednak wybierać niezbyt otwarte i koronkowe modele. Gorset z podwiązkami jest również w stanie "usunąć" kilka dodatkowych kilogramów z figury.

podwiązki do pończoch1podwiązki do pończoch2podwiązki do pończoch3
podwiązki do pończoch4podwiązki do pończoch5podwiązki do pończoch6
podwiązki do pończoch7podwiązki do pończoch8podwiązki do pończoch9