Czy chcesz, aby Twoje wakacje wyglądały elegancko i arystokratycznie, eliminując nawet cienie wulgarności? To twój wybór - zamknięte suknie wieczorowe. Promieniują szlachetnością i wyrafinowaniem i doskonale nadają się dla prawdziwych pań. Zamknięte stroje podkreślają twarz, fryzurę i piękną szyję dziewczyny, podkreślając kobiecą sylwetkę. Zamknięte sukienki można nosić na balu, weselu lub przyjęciu towarzyskim.

Zamknięte style strojów

"Zamknięcie" sukienki można zaobserwować w długich rękawach, braku głębokich nacięć i dekoltu, długości maxi i innych drobiazgów. Rozważmy bardziej szczegółowo najczęstsze opcje:

  1. Zamknięte sukienki z długimi rękawami. W tym miejscu nacisk położono na sąsiadującą sylwetkę lub interesującą teksturę tkanin. W modelach ślubnych do krawiectwa górnej części sukienki używa się delikatnej koronki lub gipiury, które pięknie pasują do kobiecej figury. Rozkloszowane pagody lub rękawy klinowe mogą być używane w wieczorowych sukniach.
  2. Suknie wieczorowe z zamkniętymi ramionami. Taki styl ubierania Wygląda bardziej zalotnie i kobieco, ponieważ eksponuje część dłoni i skupia się na ramionach. Można tu użyć wycięć w postaci "łodzi", "baleriny" lub "kropli".
  3. Zamknięte piękne długie sukienki. Długości Maxi i Midi są popularne. Długa sukienka może być puszysta lub lekko rozkloszowana, dopasować figurę na całej długości lub tylko do kolan (model "ryba"). Takie stroje są odpowiednie na specjalne uroczystości, kiedy trzeba wyglądać oszałamiająco.

Oprócz tych strojów są również odpowiednie zamknięta sukienka do kolana. Mogą to być zwykłe dzianiny na chłodną jesień lub stylowy koktajl. Suknie w stylu Victoria Beckham . Aby Twój obraz nie wydawał się świętoszkowaty i nudny, urozmaic go jaskrawymi dodatkami: broszką, pięknie zawiniętym szalikiem, cienkim paskiem, masywnym naszyjnikiem.

Zamknięte sukienki 1Zamknięte sukienki 2Zamknięte sukienki 6
Zamknięte sukienki 4Zamknięte sukienki 5Sukienki zamknięte 3
Zamknięte sukienki 7Zamknięte sukienki 8Zamknięte sukienki 9