Które buty są wysokiej jakości i zawsze mają trend? Oczywiście, markowe buty! Z reguły w kolekcjach wielu projektantów mody znajduje się kilka ciekawych modeli butów, nawet jeśli marka specjalizuje się w krawiectwie. Istnieją również indywidualne marki, które produkują wyłącznie markowe obuwie damskie i akcesoria. W nich wybór jest znacznie szerszy, a produkty są o wiele bardziej interesujące.

Znane marki obuwia

W tej chwili istnieje wiele marek, które produkują doskonałe buty. Chanel tworzy oryginalne markowe buty z pikowanym topem i logo firmy, a Versace tworzy buty o nietypowych figurach i jasnych kolorach. Ale jeśli te marki stały się znane ze swoich kolekcji ubrań, to są tacy, którzy wyróżnili się dzięki butom. Oto niektóre z nich:

  1. Markowe buty damskie z czerwonymi podeszwami, których autorem był Christian Louboutin. Ta technika nosi nazwę "podążaj za mną", co oznacza "podążaj za mną".
  2. Projektant obuwia przy niskiej prędkości, lub Baletki ". Ich autorem był Marc Jacobs. W 2007 roku zaprezentował publiczności baletowe i od tego czasu publikowane są w różnych modyfikacjach i odcieniach.
  3. Szorstkie buty od Dr. Martens. Można je rozpoznać po przezroczystej gumowej podeszwie, grubej naturalnej skórze i podwójnym oprogramowaniu wykonanym z żółtej nici. Te buty stały się integralną cechą stylu "grunge".
  4. Projektant Guma buty myśliwego . Są wykonane z unikalnej gumy piankowej, która nie pozwala przejść wilgoci. Buty są wykonane w lakonicznym stylu armii i mają szeroki palec u nogi i niski kwadratowy obcas.
  5. Kapcie od FitFlop. To niezwykłe buty projektantów, składające się z kilku stref o różnej gęstości. Podeszwa ta tworzy uczucie chodzenia boso po piasku lub miękkiej nawierzchni, dzięki czemu chód jest bardziej naturalny.

Jak widać, projektanci tworzą produkty, które naprawdę legendarne.

Markowe buty 1Obuwie designerskie 2Markowe buty 3
Markowe buty 4Markowe buty 5Markowe buty 6
Markowe buty 7Obuwie designerskie 8Markowe buty 9