Szare niebo, ponura pogoda, mżący deszcz ... Ci wieczni towarzysze jesieni przynoszą smutne nuty do nastroju, a dusza prosi o suszone kwiaty i zamieszki kolorów ubiegłego lata. Co robić w tym przypadku? Jak urozmaicić swoje życie i uczynić je odrobinę jaśniejszym? Możesz podjąć globalne rozwiązanie problemu i pomalować ściany domu w kolorach jasnozielonym i karmazynowym lub po prostu wprowadzić małe zmiany w szafie. Pierwsza opcja, może wkrótce się znudzisz, ale druga może być zmieniona zgodnie z twoim nastrojem.

Jako najjaśniejszy akcent w ubraniach projektanci sugerują użycie damskie jesienne buty Hunter. Są czymś, co zdalnie przypomina stare, dobre gumowe buty, które matki kupiły jako dziecko dla wielu z nas, ale w przeciwieństwie do tych bezimiennych modeli, buty Hunter są znane i kochane na całym świecie. Buty te noszą zarówno rolnicy, jak i kobiety VIP mody, które ze względu na warunki pogodowe nie chcą moczyć nóg. Jakie buty odniosły tak szalony sukces? Istnieje kilka punktów:

  • buty są wyposażone w wielowarstwową piankową wkładkę i wkładkę ortopedyczną, która gwarantuje wygodne noszenie;
  • podszewka futra jest zainstalowana, aby się rozgrzać;
  • powierzchnia buta wykonana jest z wytrzymałej gumy wulkanizowanej;
  • W asortymencie jest wiele kolorów i modeli, które zaspokajają gusta najbardziej wymagających fashionistek.

Ponadto producenci zauważają, że każda para butów jest montowana ręcznie, a cały personel pracuje nad projektem. Nic dziwnego, że Hunter zaczął oficjalnie dostarczać buty brytyjskiej rodzinie królewskiej. Książę Edynburski osobiście podpisał "królewskie pozwolenie" na dostawę butów. Sam ten fakt jest znakiem doskonałej jakości, a uznanie pary królewskiej to najwyższy szczebel elity światowej.

Historia Huntera

Produkcja butów rozpoczęła się od sukcesu amerykańskiego biznesmena Henry'ego Lee Norrisa otwierającego nową fabrykę gumy w Edynburgu. Z biegiem czasu przedsiębiorca zaczął produkować buty przypominające wojskowe. Miały niski obcas i były odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Buty zostały żartobliwie nazwane "Wellingtons", na cześć słynnego księcia Wellington.

Podczas I wojny światowej fabryka otrzymała duże zamówienie rządowe na niezawodne buty odpowiednie do okopów i mokrych rowów. W rezultacie pracownicy ukończyli plan i wyprodukowali ponad milion par "Wellington". W czasie II wojny światowej zamówienie zostało zduplikowane. Produkcja musiała zostać przeniesiona do innej dużej fabryki - Heathall Dumfries.

Buty wiernie służył i żołnierzom w warunkach polowych iw kręgach dworskich. Latem 2007 roku Hunter miał rekordową sprzedaż i trafił na wszystkie rekordy. Aby zaoszczędzić materiały i paliwo, a także zmodernizować fabrykę, produkcja została przeniesiona na Daleki Wschód i do krajów europejskich, ale jakość nie ucierpiała z tego powodu.

Różnorodne gumowe buty

Produkty Hunter uderza w różnorodne kolory i tekstury. Oferta obejmuje modele gładkie i jasne buty z nadrukami. Ale najbardziej ekologiczne "kalosze" zdalnie przypominające wojskowe buty pozostały najbardziej kochanymi i sprzedanymi. Buty mogą mieć gładką powierzchnię lakieru i teksturowane, przypominające skórę węża lub krokodyla. Buty gumowe z imitacją pikowanego materiału lub z matowym wykończeniem będą bardzo interesujące.

W każdej parze butów z przodu na górze znajduje się marka - napis "Hunter" na białym tle, zamknięty w prostokącie. Ponadto strona ma markową zapinkę, która nie pełni żadnej funkcjonalnej roli.

Jasna jesień z butami od Hunter 1Jasna jesień z butami od Hunter 2Jasna jesień z butami od Hunter 3
Jasna jesień z butami od Hunter 4Jasna jesień z butami od Hunter 5Jasna jesień z butami od Hunter 6
Jasna jesień z butami od Hunter 7Jasna jesień z butami od Hunter 8Jasna jesień z butami od Hunter 9