Kobieta biznesu musi łączyć kobiecość, a jednocześnie z powodzeniem reprezentować organizację, w której pracuje. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z ustalonym kodem ubioru i zawsze wyglądaj odpowiednio. Włosy, buty, kostiumy, a nawet makijaż mogą odegrać ważną rolę w rozwoju kariery i udanych działaniach. Modne sukienki biznesowe pomogą zachować kobiecość i sprawność w tym samym czasie.

Głównymi wskaźnikami stroju biznesowego są:

  • bez marszczenia, wysokie rozcięcia, głębokie dekolty i falbanki;
  • umiarkowany zakres kolorów;
  • proste sylwetki zbudowane na pionowych i poziomych liniach;
  • komfort noszenia.

Wzory firmowych strojów

Do tej pory projektanci wydali wiele kolekcji na temat strojów biznesowych, w tym sukienek. Jednak tylko niektóre modele zyskały uznanie na całym świecie. Najczęściej spotykany jest strój firmowy. Ten model pięknie pasuje do figury, pozostając jednocześnie surowy i zwięzły. Dekolt sukni może być kwadratowy, zaokrąglony lub "łódka". Długość obudowy powinna wynosić do kolana plus minus 5 cm.

Ponadto stylowa sukienka biznesowa może mieć kształt klina, czyli rozszerzać się w dół. Taki model to nie tyle stos w porównaniu do sukienki z etui, co daje obraz kokieterii i romansu. Dodatkowo rozkloszowana sukienka jest odpowiednia dla pań z pełnymi biodrami. W przypadku spotkań biznesowych lepiej stosować surowe sukienki w neutralnych kolorach: szarym, niebieskim, beżowym i czarnym.

Jeśli chcesz czegoś niezwykłego, to możesz ciekawie pokonać draperię, użyć klasycznych odbitek, takich jak komórki, kropki lub paski. Współcześni projektanci mody oferują kobietom piękne biznesowe sukienki ze skórzanymi wstawkami, baski i ciekawe draperie. Rzeczywiste ubiory biurowe można znaleźć w kolekcjach Victoria Beckham, Donna karan , Hugo Boss i Lela Rose. Projektanci sugerują noszenie sukien z kurtkami i pompuje buty . Zestaw można uzupełnić sznurkiem pereł, zegarków lub elegancką broszką.

Stylowa sukienka biznesowa 1Stylowa sukienka biznesowa 2Stylowa sukienka biznesowa 3
Stylowa sukienka biznesowa 4Stylowa sukienka biznesowa 5Stylowa sukienka biznesowa 6
Stylowa sukienka biznesowa 7Stylowa sukienka biznesowa 8Stylowa sukienka biznesowa 9