Każdy z nas chce wyrazić naszą indywidualność najlepiej jak to możliwe i często robi to przy pomocy ubrań. Nikt nie chce być czyjąś kopią. Wszyscy chcemy się wyróżniać, a ministrowie branży modowej wiedzą o tym.

Nazwane bluzy są stylowe, odpowiednie i raczej niezwykłe. Wyobraź sobie: ty lub ten, komu złożysz taki prezent, założysz kurtkę, na której napis jest niepowtarzalny. Co może być lepszego od tego?

Bluza Zest z imieniem i numerem na plecach

Osobno chcę podkreślić sweter, na odwrocie którego będzie się wyświetlać twoje imię. Również takie bluza może być twórczym prezentem dla ukochanej osoby. Co naprawdę jest darem - nie tylko, że możesz dostać parę bluz z Twoim imieniem i nazwiskiem swojego kochanka. Czy to nie jest wspaniały prezent na Walentynki?

Jeśli chodzi o liczbę, może służyć jako urodziny lub data ślubu, pierwsza data. Jeśli chcesz czegoś "ostrego", numer na swetrze będzie twoją ulubioną pozą w seksie (na przykład "77" lub "69").

Nawiasem mówiąc, można kupić osobisty slogan, a jeśli chcesz stworzyć nienaganny wygląd rodziny.

Co ubrać w bluzę?

Jeśli wybór padł na spodnie, najdoskonalszym rozwiązaniem byłyby zwykłe klasyczne spodnie lub prosty krój. Pamiętaj, że ciemne dno pomoże wizualnie wydłużyć nogi, czego nie można powiedzieć o ubraniu o jasnych odcieniach.

Czy łączysz bluzę z dżinsami? - Wybierz "chłopaków" lub klasyczny. Nawiasem mówiąc, pierwszy model idealnie łączy się nie tylko z bluzą, ale także z wysokimi obcasami.

Aby stworzyć kobiecy wygląd, można użyć długiej spódnicy, która całkowicie zakryje nogi. Do stylu biznesowego duits suitshota i ołówka do spódniczki. Opcja imprezowa - sweter i puszysta spódnica.

Oczywiście, nie wspominając już o szortach. Zwykły lub dżinsowy jest swobodny, a na imprezę można nosić koronkowe lub seksowne skórzane szorty.

Chcesz stworzyć jakiś sportowy styl lub w swobodnym stylu? - Następnie połącz spersonalizowaną bluzę z kamizelką. Najciekawsze jest to, że faktura tego ostatniego może stworzyć najbardziej zróżnicowany strój.

Ponadto ten sweter wygląda dobrze ze skórzaną kurtką lub kurtką bomber. Adidasy w stylu klasycznym, trampki, buty z grubymi podeszwami i kobiece buty na wysokich obcasach nadają się jako buty.

spersonalizowane bluzyspersonalizowane bluzy2spersonalizowane bluzy3
spersonalizowane bluzy4spersonalizowane bluzy5spersonalizowane bluzy6
spersonalizowane bluzy7spersonalizowane bluzy8spersonalizowane bluzy9