Wraz z nadejściem wiosny kobiety natychmiast zdejmują zimowe ubrania i zakładają luksusowe mini spódniczki, sukienki i krótkie spodenki. Co robić zimą, bo zimno nie zostało odwołane? Obraz zimowy może być ozdobiony rajstopami, które nie tylko rozróżniają ludzi, ale także rozgrzewają stopy. A więc, co rajstopy nosić zimą i co gwarantuje podkreślenie twojego wizerunku? Trochę badań poniżej.

Ciepłe czy piękne?

Z reguły kobiety, które nie wiedzą, jakie rajstopy wybrać na zimę, są rozdarte między dwoma ogniami: ciepłe, gęste rajstopy lub jaskrawe, atrakcyjne modele. Wybór powinien być dokonany w zależności od tego, co nosisz, jak i kiedy.

Jeśli weźmiesz udział w pracy z określonym kodem ubioru, najlepszą opcją będą czarne lub szare rajstopy zimowe. Jasne modele z rysunkami są kategorycznie przeciwwskazane, ponieważ są sprzeczne ze stylem biurowym. Zwróć uwagę na gęstość, powinna ona przekraczać 50 den. Ta gęstość jest zalecana przy chłodnej zimie. Jeśli jeździsz samochodem i kaprysami pogody nie obchodzi cię, możesz kupić rajstopy w 20-40 den.

Do codziennego noszenia (nauka, chodzenie, zwiedzanie kina) można nosić rajstopy z nadrukami i jasnymi kolorami. Niedawno pojawiła się tendencja do prześledzenia norweskiego tematu, który łączy w sobie ornamenty geometryczne i elementy narodowego folkloru. Ponadto modne produkty o różnych kolorach pozostają aktualne: czekolada, niebieski, ciemnozielony, szary, bordowy. Ale kupując tak niezwykłe rajstopy, pamiętaj, że mogą zniekształcać prawdziwe proporcje nóg. Jeśli jesteś właścicielem smukłych nóg z podwijanymi łydkami, możesz pozwolić nawet na białe rajstopy zimowe. Rajstopy na ciało zimą nie zaleca się noszenia stylistów.

Panie w pozycji pożądane jest zakupienie specjalnych modeli z elastycznymi wstawkami w okolicy brzucha. Zima rajstopy dla kobiet w ciąży z właściwościami kompresującymi rozciągną się wraz z rozwojem i będą doskonałym zapobieganiem żylakom.

Co rajstopy nosić w zimie 1Co rajstopy nosić w zimie 2Co rajstopy nosić w zimie 3
Jakie rajstopy nosić zimą 4Jakie rajstopy założyć zimą 5Co rajstopy nosić zimą 6
Co rajstopy nosić zimą 7Co rajstopy nosić zimą 8Co rajstopy nosić zimą 9