Włoska marka obuwia ASH powstała w 2000 roku i dziś jej produkty są popularne nie tylko w Europie i Azji, ale także w Ameryce. Trampki marki Ash znacznie różnią się od modeli innych marek. Projektanci firmy eksperymentują cały czas, co roku prezentują publiczności niezwykłe i atrakcyjne rezultaty swojej pracy. Największą pochwałę dla firmy można uznać, że piosenkarka Madonna włożyła tenisówki na jedno z jej występów, co potwierdziło wysoką jakość tych butów.

Czym one są, sneakersami z ASH?

Wszystkie sneakersy z ASH można natychmiast podzielić na dwa typy:

  1. Na płaskiej podeszwie.
  2. Na klinie.

Jeśli buty na płaskich podeszwach są czymś znanym, to buty na klinie Asch są zupełnie nowym trendem, który włoska firma dała życie. Ta marka zdecydowała się najpierw umieścić klasyczne buty sportowe na platformie. Nie trzeba dodawać, że włoskie tenisówki, jak się je nazywa, są o krok przed amerykańskimi modelami znanych marek (Adidas, Nike)? Nawet teraz, buty na klinach Ash są uważane za najbardziej wygodne, ponieważ projektanci pracują nie tylko nad wyglądem buta, ale także nad jego praktycznością.

Aby stworzyć buty, firma wykorzystuje różnorodne materiały, które na pierwszy rzut oka wydają się, że nie ma miejsca na buty sportowe:

  • atlas;
  • zamsz;
  • cyrkonie;
  • skóra.

Nie mniej oryginalne i dekoracje. Na przykład ASH opublikował pewną liczbę kobiet but na klinie i płaska podeszwa, w której zamiast sznurowania stosuje się pasy. Na gładkiej skórze koloru whisky, cappuccino lub klasycznego brązu wygląda bardziej niż atrakcyjnie i oryginalnie. Ta decyzja projektowa nadaje charakter buta, a jednocześnie nie czyni go ekstrawaganckim ani zbyt jasnym. Mark wyprodukował także kilka modeli na płaskiej podeszwie, gdzie sznurówki zastąpiły duże metalowe guziki na zewnątrz. Stalowe półkoliste guziki na tkaninie z tkaniny khaki mają zupełnie inny kierunek niż poprzednia wersja. Zyskały popularność wśród nastolatków i przedstawicieli subkultur młodzieżowych, ponieważ trampki są również ozdobione jasnym haftem, aw kolekcjach firmy odbywają się również kolorowe trampki w cukierkach:

  • żółty;
  • czerwony;
  • niebieski;
  • pomarańczowy.

Takie modele zdobione są metalowymi nitami, cyrkoniami, niezbyt dużym, ale zauważalnym haftem.

Nie zapomnij o projektantach i najnowszych trendach kolorystycznych, zwalniając skórzane trampki z ASH na platformie złotych i srebrnych kolorów.

Sneakers ASH 1Buty tenisowe ASH 2Buty tenisowe ASH 3
Sneakers ASH 4Sneakers ASH 5Sneakers ASH 6
Sneakers ASH 7Sneakers ASH 8Sneakers ASH 9