Wiele kobiet, których ciąża pojawia się w miesiącach letnich, naprawdę chce odpocząć na plaży lub przy basenie. Jednak żołądek nie jest zalecany do ekspozycji pod wpływem otwartego światła słonecznego, dlatego w tym przypadku doskonałym rozwiązaniem byłoby tankowanie dla kobiet w ciąży.

Model Tankini dla kobiet w ciąży

Strój kąpielowy Tankini to rodzaj splecionego stroju kąpielowego składającego się ze spodenka lub topu, a także kąpielówek, które mogą mieć postać majtek, szortów lub spódnic. Takie stroje kąpielowe, jak to możliwe, spełniają wszystkie wymagania, które kobieta w ciąży powinna założyć na swoje ubrania.

Stroje kąpielowe Tankini są wykonane z hipoalergicznych materiałów, szwy są bardziej elastyczne i miękkie, dzięki czemu nie wywierają nacisku na brzuch, a także, że ten strój kąpielowy można nosić nawet wtedy, gdy talia znacznie zwiększa objętość. Najczęściej te stroje kąpielowe mają szczytową sylwetkę Imperium, to znaczy pod stanik powinny być szersze i bardziej przestronne części, czasami zebrane w miękkie fałdy. Ale niektóre tankini można zrobić po prostu w formie koszulki. Kąpielówki w takich strojach kąpielowych powinny mieć niską linię talii, ponieważ nic nie powinno wywierać nacisku na żołądek. Oprócz modeli dla kobiet w ciąży, istnieją również opcje dla matek karmiących ze specjalnymi kieszeniami na piersi, co pozwala karmić dziecko nawet na plaży.

Modne Tankini dla kobiet w ciąży

Każdy wie, jak ważna dla przyszłej mamy jest czuć się w czasie ciąży. harmonijnie i spokój. Aby stworzyć tę atmosferę, musi koniecznie być otoczony pięknymi rzeczami. Dotyczy to również odzieży. Dlatego projektanci produkują ogromną liczbę niezwykle stylowych tankini dla kobiet w ciąży. Oczywiście, wzór kwiatowy jako najbardziej spokojny i zrównoważony jest wiodącym wśród projektów takich strojów kąpielowych. Możesz wybrać prawie każdy kolor tego kostiumu kąpielowego: od jasnych, pastelowych kolorów, do jasnych, wesołych. Kwiaty mogą być również zróżnicowane: naturalistyczne lub szkicowe. Istotne są również kolory zwierząt, stroje kąpielowe w paski, odciski tropikalne. Świetnie wyglądają na ciężarnych modelach tankini z gradientowymi wzorami, które sprawiają, że sylwetka jest bardziej stonowana i szczupła. Cóż, dla najbardziej śmiałych przyszłych mumii odpowiednie jest połączenie różnych odbitek, na przykład lamparta w połączeniu z kwiatami lub paskami w tandemie z tropikalnymi motywami.

macierzyński tankini1macierzyński tankini2Tankini dla kobiet w ciąży3
macierzyński tankini4macierzyński tankini5Tankini dla kobiet w ciąży6
Tankini dla kobiet w ciąży7Tankini dla kobiet w ciąży8macierzyński tankini9