Pora deszczowa jest tuż za rogiem, a teraz nadszedł czas, aby pomyśleć o kupowaniu praktycznych i wygodnych butów. W końcu jesień często kojarzy się z zimnym, katarkiem i kaszlem. A wszystko dlatego, że w tym okresie zwiększa ryzyko hipotermii i moczenia stóp. Oczywiście najbardziej odpowiednim rozwiązaniem jest kupowanie kaloszy. Ale co z tymi, którzy są zobowiązani do przestrzegania ram kod ubioru , ale nie ma możliwości zmiany butów? W tym przypadku, rzeczywistym wyborem będą kalosze na obuwiu. Ten dodatek był bardzo pożądany przez naszych przodków, ale głównie zimą. Teraz kalosze bezpośrednio pełnią funkcję zapobiegającą przedostawaniu się wilgoci do butów i mają o wiele piękniejszą i stylową konstrukcję.

Kalosze gumowe do butów

Damskie kalosze do butów są zwykle prezentowane z wysokiej jakości gęstej gumy. Akcesorium całkowicie zakrywa buty, pozostawiając tylko górną część przy kostce otwartą. W ten sposób nie tylko stopy są chronione przed wilgocią, ale także same buty. W końcu uszczelniona gumowa powłoka nie pozwala przejść przez wodę. Dlatego na butach można nosić kalosze z dowolnego materiału - zamszu, skóry, tkanin. Zobaczmy popularne modele tego akcesorium?

Gumowe kapcie-kalosze . Najbardziej praktyczne są wysokie modele. Półbuty z gumowymi kaloszami całkowicie zakrywają buty, zapobiegając przedostawaniu się wilgoci przez górę.

kalosze do butów 1kalosze do obuwia 2kalosze do butów 3

Kalosze na butach z piętą . Bardzo popularnym wyborem są modele z zamkniętym palcem i pętelką na piętę. Ten rodzaj kaloszy przeznaczony jest do butów na obcasach. Również podobne modele mogą mieć postać baletu z otworem na pięcie.

kalosze do butów 4kalosze do butów 5kalosze do butów 6

Kalosze na butach z płaskimi podeszwami . Oczywiście najczęstsze są akcesoria do butów na płaskim podłożu. Takie kalosze mają postać łodzi i są szczelne, a także lakierowane obuwie baletowe, tenisówki i inne modele.

kalosze do butów 7kalosze do butów 8kalosze do butów 9