Fioletowe buty to nie tylko jasny i stylowy wybór butów, to także oryginalny akcent indywidualności i oryginalności na całym obrazie. Piękny odcień zyskał niesamowitą popularność w kolekcjach damskich dodatków. W końcu fioletowe dodatki sprawiają, że łuk jest bogaty, kompletny, a także elegancki i wyrafinowany. Zobaczmy najpopularniejsze modele fioletowych butów:

  1. Suede purple boots . Głęboki nasycony odcień wygląda bardzo ładnie w modelach miękkiego i delikatnego materiału. Takie obuwie doskonale podkreśla kobiecość i pewność siebie właściciela.
  2. fioletowe buty 1fioletowe buty 2fioletowe buty 3
  3. Zimowe fioletowe buty . W zimnym sezonie piękny kolor staje się bardziej istotny niż kiedykolwiek. W końcu fioletowe buty doskonale rozmywają smutek i mrok uciążliwych obrazów. Najbardziej stylowe są dmuchane buty, modele z futerkiem, a także trend ostatnich sezonów - ugg boots.
  4. fioletowe buty 4fioletowe buty 5fioletowe buty 6
  5. Gumowe fioletowe buty . Modnym rozwiązaniem są stylowe buty podczas wybierania butów na deszczową pogodę. Podobny element garderoby jest rodzajem wyzwania dla pory deszczowej, zwłaszcza modeli z nadrukami i wzorami.
  6. fioletowe buty 7fioletowe buty 8fioletowe buty 9

Czym nosić fioletowe buty?

Najbardziej stylowym rozwiązaniem w nowoczesnej modzie jest jednotonowy obraz. Jednak wybierając ubrania na fioletowe buty, należy wziąć pod uwagę, że wszystkie elementy mają jeden odcień koloru. Ponadto piękny odcień obuwia stylowo dopełnia surową garderobę i klasyczne kolory. Dodatkiem do tego wizerunku może być dzianinowy sweter z kloszem z lżejszych butów i szalikiem wokół szyi z wzorem fioletowym z cegły, terakoty, kolor marsali .

Buty w fioletowym kolorze idealnie wpasowują się w zdjęcie po wyjściu z piękną suknią koktajlową w kolorze brązowym i czerwonym. W takim łuku można dodać złote ozdoby, ale obowiązkowym elementem jest torebka lub sprzęgło do koloru butów.

fioletowe buty 10fioletowe buty 12fioletowe buty 11