Buty tenisowe nie zobowiązują Cię do dołączenia do grona tenisistów i kupowania rakiet dla tego sportu. Dziś takie buty idealnie pasują nie tylko w sporcie, ale również w luźnym kokonie.

Damskie buty do tenisa

Damskie buty do tenisa to skrzyżowanie trampek i kapci. Charakterystyczną cechą tego buta jest to, że jest niski i wykonany z tkaniny lub skóry. Damskie buty tenisowe z tkaniny mają niską gumową podeszwę, mogą być z lub bez sznurówek.

Buty tenisowe, niegdyś przeznaczone wyłącznie do gry w tenisa, są noszone z przyjemnością przez dziewczyny, które cenią sobie nie tylko styl, ale i wygodę. Zauważają, że buty do tenisa są bardzo wygodne, miękkie, dobrze wentylowane.

Dla sportowców poważnie zaangażowanych w sport, projektanci od dawna opracowali bardziej profesjonalne modele. Buty tenisowe znane wielu pokoleniom należą teraz do fanów sportów tenisowych, młodych ludzi, chętnych do jazdy na deskorolce, dziewczyn uwielbiających codzienne zdjęcia.

Z czym nosić buty do tenisa?

Tak jak tenisówki i poślizg buty do tenisa są dobrze połączone z wieloma rzeczami damskiej garderoby:

  1. Idealne będą ich kombinacje z jeansami - skinnie, jeans-boyfriends lub straight jeans. Na wierzchu możesz nosić koszulkę lub koszulkę. Jako worek odpowiedni plecak tekstylny, najlepiej w kolorze butów.
  2. Buty do tenisa są dobrze połączone z szortami i t-shirtami. W wakacyjnej walizce nie zajmą dużo miejsca, ale przydadzą się zarówno na spacery, jak i na siłownię.
  3. Buty do tenisa to dziewczyny z krótkimi spódnicami. Będą mieli szczęście, gdy spojrzysz w dżinsową spódnicę, ale inne spódnice - z kieszeniami, wykonane w sportowym stylu, doskonale zaprzyjaźnią się z takimi butami. Ta sukienka może również zawierać top i czapkę baseballową.
  4. Pomyślnie uzupełniono buty do tenisa z dzianinowymi spodniami lub spodniami. Nie ma znaczenia, co będzie na górze - olimpijski, T-shirt lub zwykła koszulka - każda opcja jest odpowiednia do podróży do natury lub chodzenia z dziećmi.

Buty do tenisa są dostępne w różnych kolorach. Szczególnie elegancko i skutecznie wyglądają białe tenisówki, bardziej praktyczne są niebieskie buty. Zarówno te, jak i inne wyglądają niesamowicie na opalonych kobiecych nogach.

buty do tenisa 1obuwie tenisowe 2buty do tenisa 3
buty do tenisa 4buty do tenisa 5buty do tenisa 6
buty do tenisa 7buty do tenisa 8buty do tenisa 9