Taki element garderoby, jak szczery strój kąpielowy, jest w stanie powiedzieć wszystko o swoim właścicielu. Przede wszystkim jest to kobieta, pozbawiona kompleksów i znająca swoją wartość. Nie akceptuje półśrodków i wie dużo o estetyce ciała.

Czym są zwykłe stroje kąpielowe?

W rzeczywistości każda kobieta ma swoją własną skalę szczerości. Dla niektórych najbardziej wymyślnymi strojami kąpielowymi są bikini, podczas gdy dla niektórych strój kąpielowy z bielizną bez pasków, nazywany sznurkiem C, nie wydaje się wystarczająco otwarty. Ale nowocześni projektanci oferują różnorodne wariacje na temat głównego letniego ubrania, związane z przyjemnym spędzaniem czasu na wakacjach i relaksującym wypoczynkiem nad brzegiem morza.

Najlepsze kraje, w których bardzo szczupłe stroje kąpielowe są już postrzegane jako rzeczywistość, zdecydowanie przewodzą Brazylii. Lokalny sposób życia można opisać dokładnie jako "życie jako święto". Wystarczy przypomnieć roczne karnawały, w których panie demonstrują pyszne formy opalonego ciała i robią to za pomocą super szczupłych strojów kąpielowych.

Jaki szczery strój kąpielowy wybrać?

Szczupłe stroje kąpielowe damskie są następujących rodzajów:

  1. Mini bikini . Ten strój kąpielowy charakteryzuje się najlepszymi opaskami, które gwarantują idealnie równomierną opaleniznę na biodrach, plecach i szyi. Ale jednocześnie zamyka od wścibskich oczu wszystko, co jest potrzebne.
  2. Stroje kąpielowe Monokini . Taki strój kąpielowy - raczej element stylu, a nie sposób, aby jak najbardziej otworzyć ciało. Dzięki niemu możesz umiejętnie ukryć drobne rysy, podkreślając zalety i być gwiazdą plaży. Jest to rodzaj strojów kąpielowych z wycięciami.
  3. Drukuj. Ten strój kąpielowy przyciąga uwagę niezwykłym wzorem lub kolorem. W modzie, ornamentach, odcieniach kwasów, kwiatowych wzorach, a także kolorach z imitacją zwierząt.
  4. Przezroczysty. Te stroje kąpielowe są wykonane z najlepszej koronki siatki. Są w stanie połączyć w sobie i seksualność i delikatną kobiecość. Te stroje kąpielowe zapewniają piękną brązową opaleniznę i wiele podziwiających wyglądów.
  5. Metaliczny. Bikini wykonane z takiego materiału to świetny sposób, aby wyrazić siebie i przynieść trochę splendoru na obraz. Na rzecz strój kąpielowy srebrny i złoty odcień. Dziewczyny typu zimnego powinny zaprzestać wyboru na srebrzystym kolorze, a ciepłe, letnie - na złotym. Istnieją również alternatywne metalowe odcienie stroju kąpielowego: aqua, czerwony, różowy, niebieski i inne. Ten kostium najlepiej nadaje się na imprezę na plaży, ponieważ materiał wymaga delikatnej pielęgnacji i szybko pogarsza się w kontakcie z wodą morską.
  6. Micro. Te modele są niezwykle prowokacyjne i seksualne. Takie szczere kostiumy kąpielowe na plaży są w stanie uwydatnić wolność swojej kochanki i jej uwodzicielskie formy, a jednocześnie ukryć zbyt intymne szczegóły od otoczenia. Mają raczej niezwykły styl w porównaniu do klasycznych modeli bikini.
  7. Ekstremalne Tylko odważne dziewczyny o idealnych figurach, które chcą przyciągnąć jak najwięcej uwagi, mogą sobie pozwolić na te stroje kąpielowe. Często modele takich strojów kąpielowych odgrywają rolę dekoracyjną, a zatem, w rzeczywistości, absolutnie nie chowają się przed otaczającymi cechami anatomicznymi hostessy. Ale jeśli chodzi o łatwość, otwartość i luz, to takie stroje kąpielowe z pewnością przypadną Ci do gustu. Ale, oczywiście, bądź świadomy tego, gdzie ten strój będzie odpowiedni. Nadaje się do plaż nudystów, prywatnego basenu lub prywatnego osiedla. Tutaj możesz cieszyć się wolnością i, dosłownie, każdą komórką ciała, aby poczuć ciepłe promienie słońca, dając ci smaczną, równomierną opaleniznę.
najbardziej szczery strój kąpielowy 1najbardziej szczery stroje kąpielowe 2najbardziej szczery stroje kąpielowe 3
najbardziej szczery stroje kąpielowe 4najbardziej szczery stroje kąpielowe 5najbardziej szczery stroje kąpielowe 6
najbardziej szczery strój kąpielowy 7najbardziej szczery stroje kąpielowe 8najbardziej szczery strój kąpielowy 9