Wraz z nadejściem pierwszych ciepłych dni kobiety i dziewczęta zaczynają intensywnie przygotowywać się do sezonu letniego i plażowego: pójść na dietę, zapisać się na siłownię i wypatrywać nowych strojów kąpielowych i bikini. Co to jest, modne stroje kąpielowe bikini 2013?

Modne Bikini

Aż do połowy XX wieku strój kąpielowy pozostał raczej surowym i zamkniętym strojem. Ale teraz, 5 lipca 1946 r., Społeczeństwo po raz pierwszy zobaczyło model kostiumu kąpielowego, zwanego bikini. Niestety, surowość wykształcenia i nawyki kobiet nie pozwoliły, aby popularny strój kąpielowy stał się popularny. I dopiero w latach pięćdziesiątych słynna francuska modelka Brigitte Bordeaux przyniosła prawdziwą popularność w tworzeniu kostiumów kąpielowych. Od tego czasu coraz więcej odmian modnego bikini pojawia się w sklepach każdego roku. Do chwili obecnej istnieje kilka rodzajów bikini: dla sportu (siatkówka plażowa, kulturystyka), stringi, stringi bikini i inne. Istnieją nawet męskie bikini o nazwie mankini.

Modne bikini w 2013 roku

W nowym sezonie letnim projektanci mody wykorzystują niesamowite kolory i jasne wydruki podczas opracowywania nowych kolekcji bikini 2013. Wydawać by się mogło, że na tak małych kawałkach tkaniny niewiele się będzie fantazjować, niemniej projektanci nie przestają nas zadziwiać.

Mini kostiumy kąpielowe w 2013 roku prezentowane są w kolekcjach mody, które pełne są jaskrawych odbitek, niespodziewanych dekoracji i jaskrawych zestawień kolorystycznych. Kobiece przedstawicielki mają również duży wybór strojów kąpielowych z motywami morskimi. Mogą to być zarówno poziome, jak i ukośne paski, ciemnoniebieskie lub czarne z białymi wstawkami. Różne paski i hafty w formie kotew i łańcuchów oraz małe złote falbanki, które doskonale uzupełniają strój kąpielowy.

Nie trać ich znaczenia i solidnych modeli. To klasyk, który zawsze będzie wyglądał pięknie na każdej figurze. Bardzo ciekawą opcją będą stroje kąpielowe, w których górna część jest monotonna, ale dolna część jest kolorowa lub zdobiona skomplikowanymi wzorami. Na przykład stanik często sprawia, że ​​jest ciemnoniebieski, fioletowy lub czarny. A majtki w tym zestawie robią kolor i są bardzo różnorodne. Bardzo często majtki zdobione są zarówno motywami roślinnymi, jak i morskimi. Ciekawą opcją może być stanik w pastelowych kolorach i jasnych majtkach, z niecodziennym, wielokolorowym wzorem.

W najnowszych kolekcjach strojów kąpielowych w 2013 roku, mini-bikini są często ozdobione stylowymi broszkami, które są pomiędzy kubkami stroju kąpielowego. Zamiast krawatów na majtkach, czasami używaj małych łańcuszków ozdobionych koralikami, koralikami lub wisiorami.

Modele obrotowe stały się popularne: na przykład gorset trykotowy jest różowy z sznurkami niebieskiego. Majtki w tym zestawie są prezentowane w niebieskich odcieniach z różowymi krawatami. Ciekawe są warianty szarego stroju kąpielowego z jasnym elementem: pasek w jasnym kolorze, paskiem lub haftem.

Coraz częściej na plażach można zobaczyć dziewczyny w mikro bikini. W 2013 r. Zestawy z mikro bikini wyglądają bardzo interesująco, ponadto są ozdobione małymi falbankami i marszczeniami wykonanymi z lekkich przezroczystych tkanin. Ten strój będzie wyglądał bardzo łatwo i kusząco.

Niemniej jednak należy pamiętać, że niezależnie od tego, jak sprytny jest Twój strój kąpielowy, zawsze powinieneś wybrać zestaw kąpielowy do swojego ciała. Jeśli masz duże biodra, powinieneś kupić zestaw z majtkami, spodenkami i uniknąć falbanek na nich. Jeśli masz małą klatkę piersiową, a następnie podnieś gorset z jasnym nadrukiem i majtki, powinieneś wybrać jednolite kolory. Stringi powinny być kupowane tylko wtedy, gdy masz napompowane pośladki.

Mini bikini 2013 1Mini bikini 2013 2Mini Bikini 2013 3
Mini Bikini 2013 4Mini Bikini 2013 5Mini Bikini 2013 6
Mini bikini 2013 7Mini bikini 2013 8Mini bikini 2013 9