Dla kobiet amerykańskich i europejskich minęło jedno stulecie, by pochodzić z zamkniętego stroju kąpielowego, sięgającego do kostek i z długimi rękawami, do kawałków tkaniny wielkości mniejszej dłoni. Nowy trend 2015 - mikro bikini pozostawia niejednoznaczne wrażenia wśród publiczności. Aby nie wyglądać wulgarnie, absurdalnie i niewłaściwie, ważne jest, aby wybrać odpowiedni model i umieścić go we właściwym miejscu.

Mini bikini

Klasyczny model osobnego stroju kąpielowego z każdym sezonem staje się coraz mniejszy. Nadal ukrywa wszystko intymne przed wzrokiem ciekawskich, ale pozostawia dużo miejsca na słońce. W takim kostiumie kąpielowym jest naprawdę łatwo uzyskać piękną i równomierną opaleniznę. Zmniejszony rozmiar mini bikini utrzymuje trójkąt w okolicy pachwiny, ale struny, zaczynając od kości biodrowych, są bardzo cienkie. Górę można wykonać jako bando lub kantar z trójkątną miseczką.

Micro-bikini

Ten model kostiumu kąpielowego ma niezwykle małe rozmiary majtek i biustu. Najpopularniejszymi kolorami są monochromatyczne mikro-bikini 2015 (bez szczególnie interesującego wydruk to nie pasuje). Elementami dekoracyjnymi są z reguły koraliki, falbany i oczka.

Ekstremalne bikini

Ta kategoria obejmuje strój kąpielowy z wysokim stanem mikro bikini w 2015 roku. Szczerze mówiąc, według producentów, "zamykają tylko to, co jest potrzebne", to znaczy bardzo mało. Pomimo całej odwagi i pewności siebie, noszenie takiego kostiumu kąpielowego w miejscach publicznych nadal nie jest tego warte. Należy jednak spojrzeć na plażę nudystów, dziką lub zamkniętą. W razie potrzeby można go w połączeniu z półprzezroczystą tuniką lub pareo wykorzystać jako strój na imprezę bilardową.

Kupując mikro lub mini bikini w 2015 roku, pamiętaj, że pomimo pokusy opalania się brązem, nadmierne nadużywanie kąpieli słonecznych nie ma najlepszego wpływu na zdrowie skóry i całego ciała.

micro bikini 2015 1micro bikini 2015 2micro bikini 2015 3
micro bikini 2015 4micro bikini 2015 5micro bikini 2015 6
micro bikini 2015 7micro bikini 2015 8micro bikini 2015 9