Ktokolwiek, niezależnie od tego, jak projektanci, zna słabość prawdziwych kobiet, to odzież, buty i akcesoria. Ale nie zapominajcie, że w tej słabości tkwi nasza siła, dzięki której podbijamy ludzkie serca, osiągamy sukcesy i po prostu cieszymy się życiem. Dlatego podążanie za najnowszą modą i ciągłe aktualizowanie swojej garderoby jest naturalną koniecznością dla każdej współczesnej kobiety.

Jeśli mówimy o szafie w ogóle, a zwłaszcza o podstawowych rzeczach, to być może jedno z czołowych miejsc pozostaje za bluzką, chodzi o modne style, które omówimy w tym artykule.

Modne modne damskie bluzki 2014

Trzeba przyznać, że bez bluzki dość ciężko jest się obejść, bo odpowiednio dobrany styl i materiał produktu będzie doskonałą podstawą do stworzenia niemal każdego obrazu - zarówno biznesowego, jak i wieczorowego. Ponadto w 2014 r. Projektanci zwracali szczególną uwagę na bluzki, zachwycając kobiety oryginalnymi i modnymi stylami z lekkich i przewiewnych tkanin, takich jak jedwab, szyfon, satyna.

Kobiecy i romantyczny wizerunek to trend sezonu letniego 2014, do stworzenia której potrzebna jest bluza wykonana z lekkiego, półprzezroczystego materiału. Style bluzek z szyfonu w 2014 roku to darmowe modele z obszernymi rękawami, marszczeniami, falbankami, kokardkami. Produkty z asymetrycznym dnem nie są bez zainteresowania.

Pod wpływem modowych trendów tego sezonu i orientalnych motywów. W rezultacie wiele pokazów mody w 2014 r. Przedstawia modele letnich bluzek wykonanych z jedwabiu, których styl przypomina nieco kimona w różnych kolorach iz wieloma ornamentami japońskimi.

Podczas tworzenia bluzek damskich wielu projektantów zapożyczyło pewne męskie elementy. Takie modele są szczególnie dobre w przypadku zespołów biznesowych, ponieważ doskonale łączą się z ołówkową spódnicą, spodniami, a nawet dżinsami.

Na randkę i nieformalne spotkania możesz wybrać bluzkę z głębokim dekoltem lub mniej modnym wzorem z zapachem.

Kolejnym jasnym trendem sezonu jest bluzka z krótkim rękawem i produkty wykonane w stylu retro z różnymi dekoracjami w postaci haftów, koralików, różnych guzików i kokardek.

Nie pozostawiono bez wyboru i miłośnika starych produktów i fanów styl wojskowy . Bluzki z obszernymi kieszeniami z łatami są nadal obecne w znanych kolekcjach.

Jak widać, modne bluzeczki zadowolą swoją obfitością, ponieważ oprócz cech kroju, produkty wyróżniają się kolorystyką, fakturą tkaniny i wieloma innymi elementami.

style bluzek 2014 1style bluzek 2014 2style bluzek 2014 3
style bluzek 2014 4style bluzek 2014 5style bluzek 2014 6
style bluzek 2014 7style bluzek 2014 8style bluzek 2014 9