Od dawna wyczekiwana kolekcja kosmetyków dekoracyjnych Guerlain Makeup Collection Holiday Christmass 2016-2017 jest już w sprzedaży. Nowe, limitowane artykuły, które kobiety mody na całym świecie czekały od kilku miesięcy, zostały wyprzedane niemal natychmiast. Dziś ci, którzy pojawili się u kosmetyczki, pojawili długo wyczekiwany proszek Gerlen z kolekcji świątecznej 2016-2017, zademonstrowali próbki, argumentując, w którym wariancie meteoryty wyglądają bardziej spektakularnie. Co tak atrakcyjne są nowości, które powstały pod wpływem bogatej kultury indyjskiej?

Poluj na ograniczenia

Premiera kolekcji Guerlain Christmass 2016-2017 stała się znana we wrześniu, ale jeszcze przed tą datą wielbiciele znanej na całym świecie marki wiedzieli, że będą zadowoleni z nowości. Kolekcja sezonowa obejmuje meteoryty, puder do twarzy i ciała, dwie pomadki do ust i bronzer. Udział w tworzeniu ograniczonej sezonowej serii tradycyjnie stał się najlepszym modelem Natalia Vodianova . Jest założycielką fundacji charytatywnej "Nagi Serce". Będąc twarzą marki Guerlain, Vodyanova stwierdził, że część wpływów ze sprzedaży świątecznej kolekcji 2016-2017 zostanie wykorzystana na budowę nowych placów zabaw dla dzieci. Prawdopodobnie spowodowało to również wzrost zainteresowania produktami kosmetycznymi, które pojawiły się w ograniczonych ilościach.

Firma Guerlain pozycjonuje meteoryty jako integralny element idealny makijaż . Kulki wyciskane z proszku nadają skórze naturalny blask. Po raz pierwszy produkt ten pojawił się na rynku w 1987 roku i od tego czasu zawsze był poszukiwany. Jeśli pierwsze meteoryty miały jeden klasyczny beżowy odcień, to w 2017 r. Produkt meteorytów Guerlain jest mieszanką trzech odcieni. Tylko niezmienny aromat meteorytów, związany z wiązką delikatnych fiołków leśnych, pozostał niezmieniony. Ograniczone wersje meteorytów różnią się od trwałych tym, że kule mają różny rozmiar, a sam sprasowany proszek zawiera więcej cząstek, które powodują, że skóra się świeci.

Ograniczona świąteczna kolekcja błyszczących meteorytów, wydana przez markę w 2016 roku, jest godna uwagi z tego, że w pudełku widać kulki w trzech odcieniach. Ten produkt jest odpowiedni dla dziewczynek o dowolnym odcieniu skóry. Punktem kulminacyjnym prezentowanego limitu są meteoryty, które mają głęboki turkusowy odcień. Ale nie zapominaj, że meteoryty - to nie jest proszek w tradycyjnym sensie, ale rodzaj zasłony, która służy tylko jako wykończenie makijażu. Meteoryty nie zastępują ani gęstego fundamentu ani fundamentu. Nie mogą maskować drobnych uszkodzeń skóry. Głównym zadaniem magicznych kulek, ukrytych w pięknym blaszanym pudełku w kolorze niebieskim, ozdobionym złotym indyjskim wzorem, jest nadanie twarzy naturalny wygląd, podkreślający zdrowy połysk skóry.

Idealne zasady makijażu

Często zdarza się, że dziewczęta, które w pośpiechu polują na limity, zdobywają upragnioną paczkę, a następnie doświadczają frustracji z jej treści. Chodzi o to, że zastosowanie meteorytów powinno być poprawne. Zwykłe kulki, prezentowane w stałych kolekcjach, nakłada się pędzlem na całą twarz. Meteoryty Guerlain z kolekcji Kolekcja makijażu Holiday Christmass 2016-2017 zawierają więcej migoczących cząstek, dlatego zaleca się używanie ich tylko na czole, skroniach, podbródku i kościach policzkowych. Jeśli chcesz wizualnie zawęzić nos, możesz zrobić cienką linię na plecach. Ponownie, nie jest konieczne poleganie na pełnym modelowaniu nosa, ponieważ inne kosmetyki są przeznaczone do tego celu. Przy prawidłowym zastosowaniu meteorytów skóra twarzy ma zdrowy wygląd dzięki delikatnemu podświetleniu.

Meteoryty Gerlen Boże Narodzenie 2017 1Meteoryty Gerlen Boże Narodzenie 2017 2Meteoryty Gerlen Boże Narodzenie 2017 3
Meteoryty Gerlen Boże Narodzenie 2017 4Meteoryty Gerlen Boże Narodzenie 2017 5Meteoryty Gerlen Boże Narodzenie 2017 6